Włącz się do dyskusji!

piątek, 19 listopada 2010 | 10:06

Labels:

Jeśli kiedykolwiek mieliście pytania lub wątpliwości dotyczące swojego konta AdSense, z pewnością trafiliście na nasze Forum Pomocy - miejsce, w którym spotyka się społeczność wydawców, reklamodawców, specjalistów AdSense, jak również pracowników Google, aby dyskutować o wszelkich sprawach związanych z programem Google AdSense.

Podczas przeglądania dyskusji z pewnością zauważyliście odpowiedzi pracowników Google wyróżnionych przydomkiem AdSensePro, jak również innych użytkowników dla których program AdSense nie ma tajemnic. Zależy nam na wypowiedziach i zaangażowaniu każdego z Was. Tylko wtedy forum może spełniać rolę platformy aktywnej wymiany opinii i doświadczeń, jak również idealnego miejsca wzajemnej pomocy. To właśnie na stronach naszego forum możecie wzajemnie się uczyć, poznawać tajniki publikowania reklam i zdobywać nowe doświadczenia pozwalające na jeszcze lepsze wyniki finansowe płynące z publikowania reklam w Waszych witrynach. Tutaj także dowiecie się jak rozwiązywać pojawiające się problemy.

Często macie też okazję zobaczyć wątki napisane przez Najlepszych Współtwórców. Najlepsi Współtwórcy to prawdziwe gwiazdy naszego forum! To właśnie oni regularnie i całkowicie bezinteresownie dzielą się z innymi użytkownikami swoją ekspercką wiedzą na temat programu AdSense. Jesteśmy przekonani, że to właśnie nasi Najlepsi Współtwórcy zapewniają Wam najwyższej klasy pomoc i wsparcie; szczerze mówiąc, także nas uczą czegoś nowego niemal każdego dnia! Oni wiedzą naprawdę dużo! Aktualnie przygotowujemy kilka ciekawych inicjatyw, z których dowiecie się więcej o naszych Najlepszych Współtwórcach - szczegóły już wkrótce.

W międzyczasie zapraszamy Was do bliższego przyjrzenia się naszemu forum i włączenia się do dyskusji!

0 Komentarze: