Dwa nowe przewodniki po optymalizacji: Optymalizator One Click oraz Laboratorium optymalizacji

wtorek, 22 lutego 2011 | 10:52

Pragniemy przedstawić dwa nowe przewodniki po optymalizacji: Optymalizator One Click oraz Laboratorium optymalizacji.

Zawierają one porady dotyczące optymalizacji, które można łatwo i szybko zastosować. Pozwolą one zwiększyć przychody z witryny i jej skuteczność.

Optymalizator One Click

Masz forum, blog lub witrynę z wiadomościami, z ogłoszeniami drobnymi albo grami? W tym przewodniku zamieściliśmy sprawdzone metody lokalizacji reklam dopasowanej do typu Twojej witryny. Skorzystaj z niego, aby zoptymalizować miejsca docelowe jednostek reklamowych, jednostek linków i pól wyszukiwania.


Laboratorium optymalizacji

Chcesz uzyskać proste, ale skuteczne wskazówki z zakresu zwiększania współczynnika klikalności, liczby wyświetleń czy kosztu kliknięcia? Pomoże Ci w tym Laboratorium optymalizacji. Nasz zespół optymalizacji zawarł w nim najlepsze praktyki, które pomogą skutecznie zwiększać przychody.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym nowym przewodnikom wykorzystasz cały potencjał programu Google AdSense! Powodzenia!

2 Komentarze:

MG pisze...

komentarz jest nie na temat, ale nie mam pojęcia gdzie mogę znaleźć odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Od jakiegoś czasu na moim blogu w zakładce zyski nie ma treści do wyświetlenia, chociaż mam wyświetlenia strony itp. nie wiem o co chodzi szukałam już wszędzie, ale jakoś nigdzie nie mogę znaleźć oczekiwanej odpowiedzi. Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź. (www.kyodays.blogspot.com oraz adres e-mail gm1marek@gmail.com)

Inside AdSense Polska pisze...

hej, w razie problemów zapraszam na nasze forum pod adresem http://www.google.com/support/forum/p/AdSense?hl=pl - z pewnością uda nam się tam rozwiać Twoje wątpliwości

Marcin