Zaprezentuj się na wystawie Doodle 4 AdSense

wtorek, 19 kwietnia 2011 | 11:59

Labels:

Na przestrzeni ostatnich lat mieliśmy okazję usłyszeć wiele niezwykłych historii na temat wpływu programu AdSense na życie i funkcjonowanie firm naszych wydawców. Dzięki tej usłudze niektórzy z nich mogli pozwolić sobie na wcześniejszą rezygnację z życia zawodowego, wysłanie dzieci na studia czy porzucenie pracy zarobkowej na rzecz rozwijania prawdziwych pasji. Sukces z programem AdSense to dla każdej osoby coś innego.

Aby uczcić zarówno sukces usługi AdSense, jak i owocną współpracę z naszymi niezwykle pomysłowymi wydawcami, uruchomiliśmy pierwszą w historii wystawę o nazwie Doodle 4 AdSense. Czym jest Doodle 4 AdSense? To szansa na stworzenie własnego logo AdSense i zaprezentowanie go na blogu Inside AdSense, w serwisie Facebook i na kanale Twitter, aby pokazać wydawcom z całego świata, czym dla Ciebie jest program AdSense. Aby zgłosić swoje prace, kliknij tutaj.

Pierwsza runda zgłoszeń rozpocznie się 3 maja, a zakończy 20 maja bieżącego roku. Wszystkie nadesłane zgłoszenia muszą być zgodne z naszymi Warunkami korzystania z usługi dostępnymi tutaj.

Twórz i przesyłaj własne projekty!

0 Komentarze: