Poznaj zespół bloga Inside AdSense

piątek, 3 czerwca 2011 | 14:56

Labels: ,

Czy wiesz, że prowadzimy blogi Inside AdSense już w czternastu językach? Każdym z tych blogów zarządza inna osoba z globalnego zespołu AdSense. Chcemy przedstawić Ci nasz niezwykły, międzynarodowy zespół Inside AdSense.

Angielski: Katrina pracuje w naszym biurze w Mountain View, a pochodzi z Nowego Jorku. Studiowała historię sztuki i uwielbia podróże, dzięki którym odkrywa przepisy kulinarne z całego świata. Lubi przebywać na świeżym powietrzu – wycieczki, wspinaczkę, biegi, grę w piłkę nożną i odkrywanie przyrody północnej Kalifornii.

Arabski: Fouad pracuje w znajdującej się w Dublinie siedzibie głównej Google na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Pochodzi z Bejrutu, a przez ostatnich kilka lat studiował we Francji. Uwielbia nurkowanie i bardzo brakuje mu bliskowschodniego klimatu w Dublinie!

Chiński: Stanley pracuje w naszym biurze w Pekinie. Rozpoczął pracę w Google w 2008 r. i bardzo spodobali mu się ludzie i kuchnia. Mówi po mandaryńsku, angielsku, kantońsku i w teochew – niezwykle trudnym języku o dziewięciu tonach. Uwielbia podróże, filmy i science-fiction. Zdarza mu się nawet pisać własne teksty!

Francuski: Thomas pracuje w Google od 2008 r. Zajmował się wieloma projektami AdSense, w tym szkoleniem nowych pracowników, mediami społecznościowymi i pomocą techniczną dla wydawców francuskojęzycznych. Od wielu lat gra w siatkówkę, a na koncie ma studia w trzech różnych krajach – Francji, Kanadzie i Chinach.

Hiszpański: Beñat także pracuje w naszym dublińskim biurze. Pochodzi z Bilbao, ale mieszkał w wielu krajach – szczególnie pokochał Japonię. Lubi podróżować (szczególnie w cieplejsze zakątki Azji) i kupować wszystkie gadżety, na jakie zdarzy mu się trafić.

Japoński: Ayako urodziła się i dorastała w Tokio, a teraz pracuje w tamtejszym biurze Google. Pasjonuje się filmami – w zeszłym roku obejrzała ich ponad sto. Gra na czterech instrumentach – pianinie, perkusji, trąbce i rogu – i... uwielbia muzykę.

Koreański: HyeIn pracuje w biurze Google w Seulu wraz z niewielkim, ale OGROMNIE zaangażowanym zespołem. Uwielbia podróże po wielkich miastach, takich jak Nowy Jork (szczególnie lubi Central Park), ostatnio jednak zakochała się w cudownym miasteczku Positano na wybrzeżu amalfitańskim we Włoszech. Bardzo lubi też nocne zakupy (w Seulu jest popularna dzielnica handlowa i targ kwiatowy, otwarte po północy), a także bikram jogę, czytanie i obsługiwanie klientów w kawiarni, której właścicielką jest jej znajoma.

Niderlandzki: Nathaniel pracuje w naszym dublińskim biurze, pochodzi z Surinamu, a przez pięć ostatnich lat studiował w Holandii. Uwielbia podróże zagraniczne (odwiedził już siedemnaście krajów, a chciałby wszystkie), skoki spadochronowe (chociaż jeszcze nigdy nie skakał!) i spotkania ze znajomymi.

Niemiecki: Anke pracuje w Dublinie, ale pracę w Google zaczynała w oddziale wrocławskim (i niezwykle tęskni za polską pogodą!). Pochodzi z Bielefeld, ale mieszkała też w Berlinie, Hamburgu, Frankfurcie nad Odrą, w Hiszpanii, Chile i USA. Zawsze ma ze sobą aparat fotograficzny.

Polski: Marcin pracuje w znajdującej się w Dublinie siedzibie głównej Google na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Jego miastem rodzinnym jest Zabrze na Śląsku. Studiował w Gliwicach i Dublinie. Marcin lubi podróże po całym świecie, jak również sporty na świeżym powietrzu – nurkuje, jest grotołazem, chodzi po górach i jeździ na rowerze.

Portugalski: Fabi pracuje w biurze Google w São Paulo. Pochodzi z Rio de Janeiro i uwielbia plażę oraz filmy. Jej hobby to nauka języków obcych – mówi już po portugalsku, angielsku, hiszpańsku i francusku. Jednym z jej największych marzeń jest podróż dookoła świata.

Rosyjski: Kateryna pochodzi z Kijowa, a obecnie pracuje w Dublinie. Uwielbia podróże: w ciągu jednego miesiąca odwiedziła trzy kontynenty – Afrykę, Europę i Amerykę Północną. Vera także pracuje w Dublinie, dokąd przeprowadziła się niecały rok temu z Moskwy. Jej główne zainteresowania to podróże i fotografia. Zdarzyło jej się zdobyć szczyt wulkanu, a w czasie wolnym podróżuje po Irlandii.

Turecki: Özge pracuje w znajdującej się w Dublinie siedzibie głównej Google na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Pochodzi z miasta Denizli, położonego w południowo-zachodniej Turcji. Interesuje ją poznawanie innych kultur, przez dwa miesiące brała udział w kursie tańca irlandzkiego (uznała jednak, że lepiej idzie jej oglądanie tańców niż samo tańczenie).

Włoski: Marco pracuje w biurze w Dublinie i pochodzi z Mediolanu. Uwielbia podróże, mieszkał wcześniej w Paryżu, Londynie i Hongkongu. Od wielu lat pływa na kajaku (głównie sprint kajakowy i kajak-polo) i uwielbia sporty wodne. Następny w kolejce ma surfing wiosłowy!

Mamy nadzieję, że polubisz nasz zespół! Z przyjemnością pomożemy Ci dokładniej poznać AdSense, niezależnie od tego, skąd jesteś i jakim językiem się posługujesz.

0 Komentarze: