Środy z nowym interfejsem AdSense: precyzyjne raportowanie

środa, 15 czerwca 2011 | 12:23

Labels: ,

srody_z_nowym_interfejsemOd czasu uruchomienia nowego interfejsu AdSense otrzymujemy wiele opinii użytkowników, w szczególności udostępnienie większych możliwości raportowania i dokładniejszych statystyk, dlatego z przyjemnością udostępniamy nową funkcję precyzyjnego raportowania. Umożliwia ona sortowanie i przeglądanie danych dotyczących wielu wymiarów, które można dodawać do raportów skuteczności. Mogą to być na przykład jednostki reklamowe, rozmiary reklam albo kraje.

Można dodać maksymalnie trzy wymiary, m.in. przeglądanie kanałów według daty oraz przeglądanie jednostek reklamowych według rodzaju kierowania. Aby to zrobić, podczas tworzenia lub edytowania raportu kliknij pozycję Dodaj wymiar i wybierz ten, który chcesz dodać do tabeli. Znajdują się w niej teraz dwa wymiary. Aby dodać kolejny, ponownie kliknij Dodaj wymiar i wybierz ten, który ma pojawić się w tabeli. Możesz również zmieniać i usuwać wymiary, klikając je w rozwijanym menu.

precyzyjne_raportowanieZachęcamy do wypróbowania funkcji precyzyjnego raportowania, która umożliwia interaktywne zarządzanie danymi i otrzymywanie większej liczby statystyk dotyczących wydajności. Ciągle ulepszamy funkcję raportowania, dlatego już niedługo pojawi się więcej kombinacji wymiarów.

Ta opcja raportowania to jedno z wielu ulepszeń, które wprowadzamy do interfejsu AdSense przy okazji przechodzenia ze starszej wersji. Zapraszamy do pozostawienia swojej opinii w polu komentarzy poniżej, abyśmy mogli nadal dostosowywać nowy interfejs do potrzeb użytkowników. Jeśli nie korzystasz jeszcze z nowego interfejsu, zachęcamy do zapoznania się z informacjami dla początkujących.

0 Komentarze: