Style reklam – udoskonalona funkcja zastępująca palety kolorów

wtorek, 18 października 2011 | 15:20

Labels: ,

Jeśli jesteś na bieżąco z informacjami, którymi dzieliliśmy się z Tobą w ciągu ostatnich kilku tygodni, doskonale zdajesz sobie sprawę, że pracowaliśmy nad udostępnieniem funkcji, których brakowało w poprzedniej wersji interfejsu AdSense. Mamy zatem prawdziwą przyjemność ogłosić, że opracowaliśmy kolejną długo wyczekiwaną funkcję – style reklam. Powstała ona w oparciu o znane Ci palety kolorów, które wzbogaciliśmy o nowe możliwości. Za pomocą stylów reklam możesz tworzyć niestandardowe kombinacje kolorów, czcionek i stylów narożników, aby móc je następnie w prosty sposób zastosować w jednostkach reklamowych i wyszukiwarkach w Twojej witrynie.

Największą zaletą tej funkcji jest to, że jeśli edytujesz styl reklamy w nowym interfejsie, wprowadzone zmiany zostaną automatycznie zaimplementowane we wszystkich jednostkach reklamowych i wyszukiwarkach korzystających z tego stylu. Aby przetestować użycie nowego koloru w jednostkach reklamowych w danej witrynie, wystarczy utworzyć nowy styl reklamy i zastosować go w niektórych z Twoich jednostek reklamowych. Jeśli użycie nowego koloru przyniesie pozytywne efekty, możesz go zastosować we wszystkich jednostkach reklamowych na Twoim koncie lub równie łatwo powrócić do poprzedniej palety kolorów. Dzięki stylom reklam nie musisz ponownie przypisywać kolorów do każdej jednostki reklamowej z osobna. Mamy więc nadzieję, że zastosowanie naszej nowej funkcji pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas.

Aby utworzyć nowy styl reklam, odwiedź kartę Moje reklamy. Kliknij pozycję Style reklam na pasku nawigacyjnym, a następnie przycisk +Nowy. Następnie możesz przypisać istniejące style reklam do jednostek reklamowych podczas ich tworzenia.

style_reklam

0 Komentarze: