Aktualizacje interfejsu AdSense na telefony komórkowe oraz wersji dla małej przepustowości

czwartek, 3 listopada 2011 | 11:20

Labels:

Jeśli wypróbowałeś wprowadzony w marcu interfejs AdSense zoptymalizowany pod kątem telefonów komórkowych, wiesz, że umożliwia on szybki dostęp do ważnych informacji dotyczących konta, w tym zarobków, podstawowych raportów oraz niektórych alertów, bez konieczności stosowania oprogramowania Flash. Od dziś możesz mieć dostęp do tego samego interfejsu za pomocą większości przeglądarek jako wersji dla niskiej przepustowości, co jest szczególnie pomocne przy wolniejszym połączeniu internetowym. Wersje interfejsu można przełączać, klikając linki „Niska przepustowość łącza / Klasyczny” w dole ekranu. Ustawienia zapisywane są zarówno dla wersji na telefony komórkowe, jak i na komputery. Na przykład, jeśli używasz wersji dla małej przepustowości na komputerze, ten interfejs ukaże się jako pierwszy przy kolejnym zalogowaniu na konto.

Gdy korzystasz z interfejsu na telefony komórkowe lub z wersji dla niskiej przepustowości i przejdziesz na kartę „Strona główna”, zobaczysz szacowane i ostateczne zarobki, szybkie linki do standardowych i zapisanych raportów oraz alerty dotyczące konta. Na karcie „Raporty” znajdziesz szybkie raporty (zebrane dane za 7 dni, 30 dni, bieżący miesiąc, poprzedni miesiąc) oraz własne zapisane raporty. Masz teraz także lepszy wgląd w zarobki, mogąc śledzić dane dotyczące wyświetleń strony, kliknięć, CTR i RPM strony, CPC oraz szacunkowych zarobków w tabeli pod wykresem zarobków.


Stay tuned for more new features to come in the future. In the meantime, try the enhanced mobile-optimized and low bandwidth AdSense interface. As always, you can find more information in our Help Center.

Nie przegap nowych funkcji w przyszłości - polecamy śledzenie naszego bloga. Póki co, wypróbuj ulepszony interfejs AdSense zoptymalizowany pod kątem telefonów komórkowych i wersji dla niskiej przepustowości. Jak zwykle więcej informacji znajdziesz w naszym Centrum pomocy.

0 Komentarze: