Dostosuj swoje dane kontaktowe w AdSense

poniedziałek, 19 grudnia 2011 | 12:40

Labels: ,

Od czasu do czasu wysyłamy użytkownikom e-maile ze wskazówkami, jak zwiększyć zarobki, oraz informacjami dotyczącymi ich konta i najnowszych ulepszeń. W ustawieniach konta AdSense możesz wybrać, jakie informacje chcesz otrzymywać.

Niektórzy wydawcy wolą dostawać wiadomości związane z AdSense na inny adres e-mail niż adres konta Google, którego używają do logowania do AdSense. Od tej pory każdy użytkownik konta AdSense może wybrać adres e-mail, imię i nazwisko osoby kontaktowej oraz i opcjonalnie numer telefonu. Kontaktowy adres e-mail nie musi być powiązany z kontem Google, a dodanie go nie zmieni danych logowania ani loginu dającego dostęp do konta AdSense.

Aby dostosować dane kontaktowe, zaloguj się na konto i na Stronie głównej przejdź do strony Ustawienia konta. W sekcji Ustawienia osobiste kliknij przycisk Edytuj oraz podaj imię, nazwisko i adres e-mail osoby kontaktowej. Warto też sprawdzić ustawienia poczty e-mail. Po wprowadzeniu wszystkich zmian, zapisz je. Na adres kontaktowy otrzymasz e-mail weryfikacyjny, aby potwierdzić, że pod tym adresem możesz odbierać wiadomości.0 Komentarze: