Zmiany zasad wykorzystania formatu reklamy 300 x 600

czwartek, 20 grudnia 2012 | 14:19

Labels:

W listopadzie udostępniliśmy nowy format reklamy, 300 x 600, i cieszymy się, że tak wielu wydawców testuje go na swoich stronach. Dokładnie sprawdziliśmy funkcjonowanie tego formatu i wkrótce wprowadzimy zmiany zasad wykorzystania jednostek reklamowych 300 x 600.

Ten format jest większy niż pozostałe, dlatego chcemy zadbać o zachowanie równowagi między treścią a reklamami w witrynach wydawców. Niedługo wydawcy będą mogli umieścić tylko jedną jednostkę reklamową 300 x 600 na każdej stronie. Jeśli umieszczą ich więcej, zostaną poproszeni o ich usunięcie.

Limit jednostek reklamowych w AdSense dla treści pozostaje ten sam (trzy na jednej stronie), więc oprócz jednej jednostki reklamowej 300 x 600 na stronie można umieścić dwie inne. Umieszczając dodatkowe jednostki reklamowe, należy zawsze pamiętać, aby strona była przyjazna zarówno dla reklamodawców, jak i użytkowników.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę. Dziękujemy również za wszystkie opinie i zainteresowanie nowym formatem reklamy – będziemy opracowywać kolejne i informować Was o nowościach. Więcej informacji o zasadach programu AdSense znajdziecie w Centrum Pomocy.

0 Komentarze: