Monitoruj zmiany na koncie za pomocą notatek w raportach

czwartek, 7 lutego 2013 | 09:24

Labels:

Raporty skuteczności pokazują Ci, jak wysokie są Twoje zarobki i jakie czynniki na nie wpływają. Od niedawna możesz też wyświetlać bardziej szczegółowe informacje o zmianach na koncie za pomocą pola wyboru „Pokaż zdarzenia” lub osobnego raportu – Zdarzenia. Informacje o zmianach są generowane automatycznie i przedstawiane na wykresach raportowania jako niewielkie flagi. Dzięki tym adnotacjom możesz monitorować działania, które wykonujesz na koncie (np. dodanie nowej jednostki reklamowej czy zablokowanie kategorii), i łatwiej oceniać wpływ wprowadzanych zmian.

Na podstawie Waszych opinii wprowadziliśmy w tej funkcji raportowania dalsze ulepszenia. Oprócz automatycznego generowania zdarzeń możesz teraz samodzielnie dodawać notatki, które chcesz monitorować. Pozwoli Ci to dowiedzieć się, czy działania, które nie są bezpośrednio związane z kontem AdSense (takie jak zmiana wyglądu witryny lub promująca ją kampania reklamowa), wpływają na Twoje zarobki. Każdy użytkownik konta widzi wszystkie notatki dodane przez innych użytkowników. Może też dodawać, edytować i usuwać własne notatki.

Aby dodać spersonalizowaną adnotację, przejdź na kartę „Raporty skuteczności” na koncie. Zmiany możesz wyświetlić w postaci nakładki lub osobnego raportu zdarzeń. Aby dodać do raportu nową adnotację, kliknij „Dodaj notatkę” bezpośrednio pod wykresem. Więcej informacji na ten temat oraz szczegółowe instrukcje znajdziesz w Centrum Pomocy.Mamy nadzieję, że te informacje okazały się przydatne.

0 Komentarze: