Zmiany w Warunkach korzystania z usługi AdSense

środa, 1 maja 2013 | 11:29

Labels: ,

W związku ze zmianami, jakie zachodzą w naszych usługach, regularnie dokonujemy przeglądu Warunków korzystania z usługi, aby były aktualne i zgodne z warunkami korzystania z innych usług Google. Po ostatnim sprawdzeniu tych warunków postanowiliśmy, że od 23 kwietnia wprowadzimy w nich kilka zmian. Jeśli Twoja firma ma siedzibę w Europie, Afryce, Ameryce Łacińskiej, Ameryce Północnej lub na Bliskim Wschodzie, zobaczysz powiadomienie, gdy zalogujesz się na koncie po tej dacie. Będzie to informacja o zmienionych warunkach z prośbą o ich akceptację. W przypadku wydawców, którzy mają siedzibę w regionie Azji i Pacyfiku, zmiana w warunkach nastąpi nieco później, ponieważ wprowadzamy zmiany stopniowo we wszystkich regionach.

Przed wymaganym działaniem będziesz mieć 30 dni na szczegółowe zapoznanie się z treścią nowych warunków. Tymczasem przekazujemy kilka informacji o tych zmianach, zanim otrzymasz powiadomienie na koncie:

  • Zależy nam na tym, by nowa wersja Warunków korzystania z usługi była jak najbardziej przejrzysta i zrozumiała. Mamy nadzieję, że dzięki tym zmianom nawigacja po koncie i wyszukiwanie potrzebnych informacji staną się jeszcze łatwiejsze niż do tej pory. 
  • W 2013 roku reklamy na komórki to jeden z ważniejszych trendów w marketingu (i przewidujemy, że w kolejnych latach to się nie zmieni), dlatego rozszerzymy nasze warunki o bardziej szczegółowe zapisy dotyczące witryn mobilnych. Dodamy też warunki korzystania z AdMob SDK i innych usług dla wydawców, takich jak Sieć stowarzyszona Google.

Przedstawione wyżej aktualizacje to główne obszary, które zostaną objęte zmianami. Wprowadzamy jednak więcej drobnych zmian w całym tekście, dlatego przed akceptacją zachęcamy do przeczytania warunków w całości.

1 Komentarze:

Redrum Redrumsky pisze...

Dlaczego w Płatnościach nie mam żadnej informacji nt. "2013 kwiecień", a na głównej stronie w szacowanych zarobkach "Niewypłacone zarobki Przed 1 maj 2013" wynoszą tyle samo co do wczoraj "Niewypłacone zarobki Przed 1 kwiecień 2013"?