Działaj skuteczniej dzięki uproszczonym eksperymentom A/B

środa, 4 czerwca 2014 | 17:15

Labels:

Testy A/B to jeden z najskuteczniejszych sposobów, by w pełni wykorzystać potencjał jednostek reklamowych. W ubiegłym roku wprowadziliśmy eksperymenty AdSense, by ułatwić stosowanie testów A/B do jednostek reklamowych. Od dzisiaj można optymalizować całe konto za pomocą eksperymentów AdSense, które są dostępne także dla ustawień na poziomie konta.

Dzięki eksperymentom AdSense można szybko przeprowadzić i przeanalizować eksperymenty A/B. Nie trzeba nic zmieniać w reklamach ani w kodzie strony. Funkcja ta ułatwia skonfigurowanie ustawień reklamy tak, by była jak najskuteczniejsza. Testy A/B na poziomie konta umożliwiają porównanie skuteczności ustawień na poziomie konta, np. blokowania kategorii ogólnych lub kontrowersyjnych albo blokowania wyświetlania reklam.

Jeśli nie korzystasz jeszcze z eksperymentów AdSense, by przeprowadzać testy A/B w witrynie, zachęcamy do ich wypróbowania. Sprawdzisz w ten sposób, czy w pełni wykorzystujesz potencjał swojego konta i jednostek reklamowych. Więcej informacji znajdziesz w naszym Centrum Pomocy. Chętnie poznamy Twoją opinię. Podziel się nią z nami na stronie AdSense w Google+.

1 Komentarze:

Kezya Wulandari pisze...

Thanks for sharing this is really interesting. Somehow I reached here while browsing. But when I gone through your Blog.. Its just awwwesomme. I have subscribed your siteupdates via E-mail. Keep on updating buddiiee. And I have also bookmarked it for future visit and I am definitely going to come here soon for more discussions.
please don't forget to visit my blog http://tamboenman.blogspot.com