Cykl AdSense: ustawienia poczty e-mail i pełne wykorzystanie konta

czwartek, 28 października 2010 | 11:00


Czy ustawienia Waszej poczty e-mail AdSense były ostatnio sprawdzane? Jeżeli nie, mogą omijać Was ważne informacje i oferty specjalne. Poświęćcie chwilę na zalogowanie się i zaktualizowanie ustawień poczty e-mail na karcie „Moje konto”.

Chcecie otrzymywać zaproszenia na nadchodzące wydarzenia związane z programem Google AdSense? Podczas edycji ustawień poczty e-mail zaznaczcie pole wyboru obok pozycji Oferty specjalne. Dzięki temu będziecie na bieżąco otrzymywać informacje o prezentach reklamowych oraz innych specjalnych programach w Waszej okolicy.

Chcecie otrzymywać wskazówki od zespołu AdSense na temat możliwości zwiększenia zarobków uzyskiwanych przy pomocy konta AdSense? Zapoznajcie się z Dostosowanymi sugestiami dotyczącymi pomocy i skuteczności i/lub Biuletynami, w których oferujemy spersonalizowaną pomoc w celu zwiększenia skuteczności oraz zmaksymalizowania dochodów.

Chcecie nam pomóc ulepszyć AdSense poprzez przetestowanie funkcji, takich jak nowy interfejs AdSense? Badania rynkowe Google umożliwią Wam przekazanie nam cennych opinii przy pomocy ankiet i testów beta.

Chcecie otrzymywać powiadomienia o promocjach i najważniejszych aktualizacjach innych produktów Google, które wspomogą rozwój Waszej współpracy z AdSense? Zapoznajcie się z informacjami na temat innych produktów i usług Google, które mogą Was zainteresować – umożliwi nam to wysyłanie do Was wiadomości i kuponów odpowiadających Waszym potencjalnym potrzebom.

Pragniemy umożliwić Wam zwiększenie zarobków dzięki wskazówkom i promocjom, zapraszać Was na spotkania oraz zbierać Wasze opinie. Dzięki temu będziemy mogli kontynuować proces ulepszania AdSense. Zatem zalogujcie się, zaktualizujcie ustawienia i skorzystajcie z możliwości oferowanych przez zespół AdSense!

0 Komentarze: