Witamy na naszym nowym blogu „Inside AdSense”!

wtorek, 2 listopada 2010 | 15:00

Program Google AdSense jest dostępny na polskim rynku od niemal siedmiu lat i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony właścicieli portali internetowych, blogów, wyszukiwarek i serwisów ogłoszeniowych. Google AdSense to darmowy program, który umożliwia wydawcom internetowym zarabianie na reklamach wyświetlanych przy udostępnianych przez nich treściach.

Wraz z dynamicznym rozwojem programu, ciągłym udostępnianiem nowych funkcji i możliwości jeszcze efektywniejszego zarabiania naszym wydawcom, zdecydowaliśmy się uruchomić polskiego bloga w całości poświęconego tematyce programu Google AdSense.

Jakie tematy będzie poruszał nasz blog?

Będziemy Was na bieżąco informowali o pojawiających się nowościach w programie AdSense, znajdziecie tu także porady dotyczące optymalizacji swoich stron w celu uzyskania jeszcze lepszych wyników finansowych. Dołożymy wszelkich starań, abyście zawsze z pierwszej ręki dowiadywali się o uruchomieniu nowych funkcji i wprowadzanych udoskonaleniach. Wraz z rozwojem AdSense zmieniają się także formaty reklam, dochodzą nowe platformy na których nasi reklamodawcy promują swoje usługi i produkty, jak chociażby AdSense dla treści na telefon komórkowy czy unowocześniona wersja znanej i popularnej wyszukiwarki w ramach AdSense dla wyszukiwania.

Interesuje Was tematyka bloga? Zapraszamy do subskrypcji

Zachęcamy do subskrypcji naszego bloga! Aby na bieżąco śledzić pojawiające się artykuły możecie skorzystać z funkcji czytnika RSS, dodać stronę do iGoogle lub zapisać się do naszej listy mailingowej, co pozwoli Wam otrzymywać nowe posty bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową. Wszystkie z wymienionych opcji znajdziecie w prawym pasku nawigacyjnym.

Kto będzie tworzył bloga?

Przygotowaniem treści w ramach naszego bloga zajmuje się zarówno polski zespół AdSense, który poznacie bliżej tutaj na blogu już w najbliższych dniach, ale także inni specjaliści pracujący w zespole Google AdSense. Będziemy na bieżąco publikować analizy i porady jak jeszcze efektywniej zarządzać swoimi stronami w programie AdSense.

Jak możecie włączyć się do dyskusji?

Wraz z uruchomieniem bloga uzyskaliście możliwość jego aktywnego współtworzenia. Do dyspozycji macie przede wszystkim komentarze dostępne pod każdym publikowanym wątkiem. Jeśli uznacie, że treści na blogu mogą zainteresować Waszych znajomych, przyjaciół i współpracowników, pod każdym wątkiem umieściliśmy przyciski 'Poleć’. Dzięki nim możecie w łatwy sposób umieścić linki do przeczytanych treści w portalach społecznościowych takich jak chociażby Google Buzz, Twitter czy Facebook.

Pozdrowienia od Zespołu Google AdSense

Życzymy Wam wielu sukcesów w ramach programu AdSense - dołożymy wszelkich starań, abyście na łamach naszego bloga znaleźli cenne dla Was informacje i porady!

5 Komentarze:

Wszystko o AdWords pisze...

Gratulacje i pozdrowienia od Zespołu bloga "Wszystko o AdWords" :)

Tomasz Skręt pisze...

Super!
Powodzenia w prowadzeniu bloga.
Czekam z niecierpliwością na następne wpisy.

Cezzy pisze...

W końcu... Oby tylko teksty były rzeczowe, a nie papka marketingowa - tego Wam i sobie życzę.

Sadek pisze...

Dodane do RSS :)

Blogger pisze...

If you're looking for an excellent contextual advertising network, I recommend you check out ExoClick.