Nowa strona główna nowego interfejsu AdSense

środa, 23 marca 2011 | 11:14

Labels: ,

Srody z nowym interfejsem AdSenseZnasz już pewnie nasz cykl dotyczący nowego interfejsu – dokładamy wszelkich starań, aby użytkownicy poznali wszystkie interesujące wskazówki dotyczące nowego interfejsu AdSense. Rozumiemy również, że użytkownikom zależy na tym, aby oprócz nowych funkcji, nowy interfejs był trochę podobny do starego. Dlatego z przyjemnością przedstawiamy zaktualizowaną stronę główną nowego interfejsu. Zawiera ona część funkcji starego interfejsu, uznanych przez użytkowników za najbardziej przydatne.

Od dzisiaj strona główna, wyświetlana po zalogowaniu do nowego interfejsu, będzie zawierać więcej przeglądowych informacji na temat zarobków oraz możliwość dostosowywania domyślnie wyświetlanego raportu.

Nowa strona główna nowego interfejsu AdSense
Będziemy wyświetlać informacje na temat dotychczasowych zarobków za bieżący dzień i miesiąc, poprzedni dzień i miesiąc, jak również ewentualnych niewypłaconych ostatecznych zarobków i ostatnich płatności. Na górnym pasku będą wyświetlane ważne alerty, aby nie można było pominąć kluczowych zmian.

Bazując na opiniach użytkowników, nieustannie pracujemy nad kolejnymi ulepszeniami, w tym nad możliwością wyświetlania najważniejszych kanałów z poziomu strony głównej. Sprawdzaj regularnie kolejne posty, w których będziemy informować o wprowadzaniu nowych funkcji oczekiwanych przez użytkowników. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi na temat nowego interfejsu w ramach rozmów w ramach naszego forum lub przesyłanych za pomocą linku 'Zgłoś problem' znajdującego się w górnym rogu konta AdSense.

5 Komentarze:

Tomasz Skręt pisze...

Troszkę się zdziwiłem zmianą, aż parę razy wcisnąłem F5 bo myslałem, że jakiś arkusz stylów się nie załadował.

Ale strona jak była tak została, i w sumie jest bardziej czytelna.

Powodzenia w kolejnych zmianach.

Kuba Pigóra pisze...

Całkiem przyjemne. Gdy ktoś raz lub dwa razy dziennie loguje się do panelu i nie ma czasu na codzienne analizy, teraz ma najważniejsze informacje w zasięgu wzroku. Dobry ruch!

M pisze...

Kiedy ja dorobię się takich wyników jak w przykładzie... ?

biuro pisze...

Zmiany w dobrym kierunku, gratuluję wyciągniętych wniosków.
Można poprosić o link do strony z przykładu powyżej?:)

Pozdrawiam

Inside AdSense Polska pisze...

Hej, dobrze widzieć tak entuzjastyczne reakcje. W dalszym ciągu czekamy na Wasze sugestie, które możecie pisać w ramach naszego forum pod adresem http://www.google.com/support/forum/p/AdSense?hl=pl. Przykład w wątku, to jedno z naszych wirtualnych kont testowych, ale każdemu z Was życzę takich wyników!