Środy z nowym interfejsem AdSense: kanały niestandardowe na wykresie

środa, 4 maja 2011 | 18:00

Labels:

sroda_z_nowym_interfejsem_adsenseZdajemy sobie sprawę, że wielu z naszych użytkowników zestawia ze sobą poszczególne jednostki reklamowe oraz kanały i porównuje ich skuteczność, aby zdecydować, czy konieczne jest wprowadzenie zmian mających na celu zwiększenie ich skuteczności. Z nowym interfejsem możesz teraz porównywać określone wielkości w nowy sposób.

Wprowadzona przez nas funkcja o nazwie Wykres umożliwia przedstawienie kanałów niestandardowych i jednostek reklamowych w postaci wykresu, dzięki czemu można w prosty sposób zidentyfikować wyraźne wzrosty i spadki ich skuteczności. Aby porównać ze sobą poszczególne kanały, przejdź na kartę Raporty skuteczności, a następnie kliknij pozycję Kanały niestandardowe. W zależności od liczby wykorzystywanych kanałów może wyświetlić się prośba o przefiltrowanie listy i kliknięcie przycisku Zaktualizuj raport. Gdy wybrane kanały znajdują się pod wykresem, pojawią się przyciski Połącz i Wykres.

Wybierz kilka kanałów i kliknij przycisk Wykres. Na wykresie pojawi się zestaw kanałów, a każdy z nich będzie oznaczony innym kolorem. Aby zmienić dane, według których porównujesz kanały, użyj przycisków dostępnych obok wykresu. Dzięki tej funkcji zauważysz, że rozbieżności występujące między skutecznością poszczególnych kanałów są o wiele bardziej czytelne na wykresie niż w tabeli, gdzie przedstawiono je w postaci liczbowej.


Wypróbuj już teraz! Przejdź na kartę Raporty skuteczności i wybierz dowolny raport, dla którego chcesz utworzyć wykres.

Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje dotyczące możliwych udogodnień w raportach. Można je przekazywać za pomocą linku Zgłoś problem znajdującego się w górnym rogu konta lub w rozmowach na naszym forum.

0 Komentarze: