Podziel się z nami swoją opinią o dostosowanych sugestiach

wtorek, 17 maja 2011 | 13:33

Labels: ,

Wielu użytkowników zarejestrowało się, aby otrzymywać dostosowane sugestie dotyczące implementacji AdSense. Wydawcy, którzy zdecydowali się na tę opcję, regularnie otrzymują od nas wskazówki dotyczące najlepszych praktyk odpowiednich dla ich witryny. Dzięki temu zyskują możliwość optymalizacji i wyższych zarobków z Google AdSense.

Warto sprawdzić, jak wydawca Johnny Hayes zarabia teraz na swojej witrynie FunCheapSF.com o 51% więcej dzięki programowi AdSense w wyniku wdrożenia jednej z otrzymanych wskazówek. Można się również dowiedzieć, w jaki sposób dochody wydawcy Erica Borta z witryny SurgerySquad.com wzrosły o ponad 200% dzięki temu, że wprowadził on zmianę zasugerowaną przez nas za pośrednictwem poczty e-mail.

Jak należy się zarejestrować, aby otrzymywać dostosowane sugestie dotyczące skuteczności?
Krok 1. Przejdź do ustawień konta i kliknąć opcję Edytuj obok sekcji Ustawienia osobiste.
Krok 2. Zaznacz pole wyboru obok pozycji Sugestie dotyczące pomocy i skuteczności.
Krok 3. Kliknij przycisk Zapisz.

Do wydawców, którzy już korzystają z opcji:
chętnie poznamy Waszą historię. Zachęcamy do podzielenia się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z otrzymanymi od nas wskazówkami i zaobserwowanym wzrostem zarobków z AdSense (formularz w języku angielskim). Prosimy również o przesyłanie opinii na temat dostosowanych sugestii – pomoże nam to ulepszać wskazówki i porady dla wydawców.

Nie przegap wyjątkowej szansy na zwiększenie zarobków – zarejestruj się już dziś! Należy sprawdzić, czy informacje kontaktowe na koncie są aktualne, co ułatwi nam kontakt z Tobą.

0 Komentarze: