Zasady programu AdSense w kontekście spotkań 'AdSense w Twoim mieście'

czwartek, 26 maja 2011 | 14:57

Labels:

Jeśli śledzisz nasz blog AdSense, znane są Ci spotkania z cyklu 'AdSense w Twoim mieście'. Bardzo cenimy sobie możliwość osobistego spotkania z wydawcami, bezpośredniego wysłuchania ich opinii i sprawdzenia, jak odbierają nowe funkcje programu AdSense. Niedawno, w ramach spotkania odbywającego się w naszym biurze w Zurychu, zorganizowaliśmy warsztaty na temat zasad programu Google AdSense, podczas których mieliśmy okazję lepiej poznać wątpliwości i pytania dotyczące naszych zasad i mechanizmów ich egzekwowania. W celu przekazania wiadomości osobom, które nie mogły uczestniczyć w wydarzeniu, chcemy podzielić się kilkoma informacjami tutaj, na blogu Inside AdSense:

 • Zasady programu obowiązują na poziomie witryny i konta. Polecamy zapoznanie się z postem autorstwa Andresa AdSense – fakty i mity: Zasady programu w celu uzyskania informacji na temat mechanizmów egzekwowania zasad.

 • Wiele informacji na temat powiadomień przesyłanych przez nas do wydawców można znaleźć w Centrum pomocy. Artykuły w Centrum pomocy zawierają również linki do formularzy, za pomocą których można się z nami skontaktować w następujących przypadkach:

  • Otrzymano powiadomienie o konieczności wprowadzenia zmian w ciągu trzech dni roboczych: szczegółowy przegląd potrzebnych informacji i czynności do wykonania. Prosimy pamiętać, że nie trzeba nas informować o usunięciu naruszenia.

  • Wyświetlanie reklam zostało wyłączone w Twojej witrynie: w celu uzyskania informacji o możliwych przyczynach, przeczytaj artykuł z Centrum pomocy.

  • Otrzymano informację o możliwości wyłączenia Twojego konta AdSense: te informacje mogą pomóc w zapewnieniu prawidłowego działania konta.

  • Twoje konto AdSense zostało wyłączone: konto AdSense może zostać wyłączone z wielu powodów. Jeżeli chcesz się odwołać od decyzji, pamiętaj o skorzystaniu z odpowiedniego formularza odwołania.

  • Chcesz zgłosić naruszenie zasad: nasz zespół zbada każde zgłoszenie dotyczące naruszenia zasad przesłane za pośrednictwem tych formularzy.

 • W przypadku konieczności wyegzekwowania przestrzegania naszych zasad programu wysyłamy e-maile z powiadomieniem, dlatego regularnie sprawdzaj adres e-mail powiązany z kontem AdSense. Wszystkie powiadomienia dotyczące zasad można również wyświetlić po zalogowaniu się na konto AdSense na stronie Wiadomości, na karcie Strona główna.

 • Skontaktowaliśmy się z niektórymi wydawcami, ponieważ ich reklamy AdSense zostały umieszczone obok wpisów uznanych za spam na ich blogach i forach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że żaden wydawca świadomie nie zezwala na to, aby jego blog lub forum stały się celem ataku spamerów, prosimy jednak o nieumieszczanie reklam na tych stronach – wiadomo, że reklamodawcy nie życzą sobie, aby ich reklamy pojawiały się w takim kontekście. Z postu w Centrum dla webmasterów (w jęz. ang.) oraz z tego artykułu w Centrum pomocy można się dowiedzieć, jak skutecznie zapobiegać atakom spamerów.

 • Używaj właściwego produktu AdSense! Oferujemy szeroki zakres produktów AdSense, począwszy od tradycyjnego AdSense dla treści po AdSense dla kanałów RSS. Wydaje się to oczywiste, lecz w przeszłości zdarzało się, że wydawcy wykorzystywali, na przykład, kod AdSense dla treści w aplikacjach na komórki. Ten post wyjaśnia, dlaczego jest to istotne. Na koniec prezentujemy pełny przegląd wszystkich naszych produktów AdSense.
Dziękujemy za wyrażone opinie i postawione pytania. Liczymy na dalsze spotkania z wydawcami. Na koncie AdSense w ustawieniach poczty e-mail na karcie Moje konto włącz opcję Oferty specjalne. Dzięki temu będziesz na bieżąco otrzymywać informacje o przyszłych wydarzeniach w Twojej okolicy.

1 Komentarze:

Blogger pisze...

Did you know that you can earn cash by locking selected pages of your blog / site?
All you need to do is join AdWorkMedia and run their Content Locking widget.