Nadchodzące udoskonalenia Twoich wyszukiwarek

piątek, 22 lipca 2011 | 11:08

Labels: ,

Jeśli do obsługi wyszukiwania w swojej witrynie wykorzystujesz Twoją wyszukiwarkę, być może znasz już zaawansowany element Twoja wyszukiwarka, wprowadzony w 2009 roku. Od tego czasu nieustannie ulepszamy strony wyników tych wyszukiwarek za pomocą nowych funkcji, takich jak zgodność z telefonami komórkowymi, większa liczba opcji układu i nowe formaty reklam. Teraz z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy prace nad aktualizacją wyglądu standardowej Twojej wyszukiwarki, aby wyniki umieszczane były w elemencie iframe w witrynach wydawców albo tych witrynach, które udostępniają strony wyników w Google.

W nadchodzących miesiącach wygląd stron wyników wyszukiwania będzie się zmieniał – staną się one bogatsze, bardziej przejrzyste i dużo łatwiejsze w obsłudze. Jeśli kontrolujesz zarobki uzyskane z wyszukiwarek za pomocą AdSense dla wyszukiwania, zauważysz też zmiany w wydajności reklam. Pracujemy nad polepszeniem trafności reklam użytkowników, którzy korzystają z nowych układów i formatów reklam, oraz kontynuujemy prace nad zapobieganiem przypadkowym kliknięciom. Podczas tych aktualizacji nie jest wymagane żadne działanie ze strony użytkowników.

Aby dodać do swojej witryny funkcję wyszukiwania i rozpocząć korzystanie z Twojej wyszukiwarki, zaloguj się na konto i utwórz nową Twoją wyszukiwarkę w karcie „Moje reklamy” w nowym interfejsie AdSense.

0 Komentarze: