Spotkanie z Najlepszymi Współtwórcami naszego forum pomocy

wtorek, 27 września 2011 | 20:42

Labels: ,

W dniach 13-14 września 32 Najlepszych Współtwórców forum pomocy AdSense z całego świata przybyło do naszej siedziby w Mountain View na szczyt, w którym uczestniczyło także niemal 300 Najlepszych Współtwórców forów innych produktów Google. Jeśli korzystasz z naszego forum pomocy, prawdopodobnie dobrze ich znasz – to oni prowadzą dyskusje o produktach i pomagają odpowiadać na pytania. W trakcie szczytu mieliśmy okazję dyskutować o możliwościach dalszej współpracy, rozwoju programu dla Najlepszych Współtwórców oraz pomysłach dla społeczności forum Google.

adsense_tc_summit

Oto kilka ciekawych faktów na temat Najlepszych Współtwórców forum AdSense:
  • na całym świecie jest 82 Najlepszych Współtwórców forum AdSense
  • w ciągu ostatnich 12 miesięcy opublikowali łącznie ponad 100 000 postów
  • 8 z nich od chwili rejestracji na naszym forum przekroczyło 10 000 opublikowanych postów. Chcemy wyrazić szczególne uznanie dla PeggyK za działalność na forum pomocy w języku angielskim – do dziś opublikowała ona aż 47 972 posty!
Dziękujemy wszystkim Najlepszych Współtwórców, którzy przybyli na szczyt. Było nam bardzo miło poznać ich osobiście. Ich wkład w społeczność AdSense jest dla nas niezwykle ważny i mamy nadzieję na dalszą współpracę!

1 Komentarze:

Crystal lake pisze...

Było super ;)