Usprawnienie nowego interfejsu AdSense i planowane wyłączenie starszej wersji

poniedziałek, 26 września 2011 | 18:45

Labels:

W ciągu kilku ostatnich miesięcy pracowaliśmy nad usprawnieniem nowego interfejsu AdSense i opracowaniem funkcji, które dadzą dostęp do dodatkowych statystyk i pomogą skuteczniej zarządzać kontem. Poza zmianami wizualnymi w nowym interfejsie dostępne są także całkiem nowe funkcje, w tym wielowymiarowe raporty, raportowanie według kraju, platformy oraz funkcje wyszukiwania w centrum oceny reklam.

Wzięliśmy także pod uwagę opinie użytkowników, które z funkcji starego interfejsu powinny zostać zachowane w nowszej wersji. Ostatnio udostępniliśmy funkcje, o które użytkownicy prosili najczęściej – w tym możliwość tworzenia zaplanowanych raportów i wyświetlania kanałów na stronie głównej.

W trakcie prac nad nowymi funkcjami i interfejsem informowaliśmy też o planach wyłączenia jego starszej wersji. Zostanie ona ostatecznie wyłączona w połowie listopada. Nadal koncentrujemy się na poprawie funkcjonalności nowego interfejsu i z przyjemnością informujemy, że wkrótce udostępnimy kolejne usprawnienia.

Jeśli chcesz wypróbować nowy interfejs, zalecamy jak najszybsze przejście do niego i zapoznanie się z nowymi funkcjami i układem. W tym celu zaloguj się i kliknij link Wypróbuj nowy interfejs AdSense w górnym rogu konta. Domyślamy się, że poznanie nowego interfejsu może zająć trochę czasu, dlatego przez kilka kolejnych tygodni możliwe będzie przełączanie się między dwoma interfejsami. Często otrzymujemy pytania, czy nowy interfejs będzie miał jakikolwiek wpływ na kierowanie reklam czy zarobki. Odpowiadamy: nie.nowy_interfejsSzczegółowe informacje na ten temat można także znaleźć w Centrum pomocy nowego interfejsu.

Dziękujemy za wszystkie opinie na temat nowego interfejsu. Prosimy nadsyłać je dalej. Dziękujemy także za cierpliwość w trakcie okresu przejściowego i obiecujemy stale udoskonalać nowy interfejs AdSense, aby spełnić wszystkie wymagania.

0 Komentarze: