Najskuteczniejsze kanały widoczne na stronie głównej nowego interfejsu

piątek, 9 grudnia 2011 | 12:01

Labels:

Zgodnie z życzeniem naszych użytkowników udostępniamy funkcję wyświetlania 10 najskuteczniejszych kanałów niestandardowych i URL bezpośrednio na stronie domowej nowego interfesju AdSense! Wiele osób często loguje się na konto, aby sprawdzić statystyki. Dzięki najnowszej zmianie mogą to zrobić bezpośrednio w nowym interfejsie.

Po zalogowaniu się do nowego interfesju AdSense zobaczysz swoje najskuteczniejsze kanały posegregowane według szacunkowych zarobków wraz ze zmianą wyrażoną w procentach w wybranym przedziale czasowym. Jeśli więc wybierzesz widok ostatnich 7 dni, zobaczysz kanały najskuteczniejsze w tym okresie wraz z wyrażoną w procentach zmianą, jakiej uległy w porównaniu z poprzedzającymi 7 dniami.

Dziękujemy za opinie na temat udostępnienia tego raportu w nowym interfejsie. Aktualizacja jest dostępna po zalogowaniu się do nowego interfejsu AdSense. Przypominamy, że aktualnie wszystkie swoje siły skupiamy na wprowadzaniu ulepszeń, takich jak to w nowym interfejsie. Zachęcamy do dalszego poznawania nowego interfesju oraz dzielenia się z nami komentarzami oraz sugestiami.

0 Komentarze: