Jak zarobić na treściach wideo i grach online w AdSense

wtorek, 20 marca 2012 | 10:23

Labels:

Wygląda na to, że obecnie użytkownicy coraz częściej wybierają internet, by obejrzeć ulubiony program czy zagrać w najnowszą grę. Jak podaje serwis eMarketer, w 2015 r. aż 76% internautów w USA będzie regularnie oglądać materiały wideo w sieci, a 40% – grać w gry online. Te grupy odbiorców stają się coraz bardziej atrakcyjne dla reklamodawców, co odzwierciedla rosnący z roku na rok budżet przeznaczany na reklamy wideo i reklamy w grach.

Wydawcom treści wideo i producentom gier, którzy widzą szansę na skorzystanie z tego trendu, oferujemy dwa programy – AdSense dla wideo i AdSense dla gier – dzięki którym można zarobić na tego typu zawartości. Dzięki AdSense w Twoich materiałach wideo i grach dostępnych w przeglądarkach mogą pojawiać się trafne i nieprzeszkadzające użytkownikom reklamy. Miniony rok udowodnił, że nasze programy to strzał w dziesiątkę. Szczególnie dumni jesteśmy z formatu reklamy wideo TrueView, który daje oglądającym możliwość wyboru reklam, które chcą zobaczyć, i ich kontrolowania, zapewniając jednocześnie większe zyski naszym wydawcom.

Jeśli chcesz zarabiać na treściach wideo lub grach, odwiedź sekcje Centrum Pomocy – AdSense dla wideo lub AdSense dla gier. Zmieniliśmy zasady przesyłania zgłoszeń i od razu możesz zacząć się do nich stosować. Postępuj zgodnie ze wskazówkami, a gdy uznamy, że nie naruszasz zasad, możesz zacząć działać.

Grono wydawców treści wideo oraz gier rośnie z dnia na dzień i mamy nadzieję, że już wkrótce do niego dołączysz!

0 Komentarze: