Mobilne poniedziałki: podsumowanie i zasoby SEO

poniedziałek, 23 lipca 2012 | 13:18

Labels:

W ramach podsumowania cyklu „Mobilne poniedziałki” chcemy zaprezentować ostatnią wskazówkę, dotyczącą optymalizacji Twojej witryny komórkowej pod kątem wyszukiwarek (SEO).

Być może telefony komórkowe to dla Ciebie jako wydawcy nowa przestrzeń, ale optymalizacja Twojej witryny komórkowej pod kątem wyszukiwarek jest równie łatwa jak tworzenie jej za pomocą narzędzia DudaMobile (narzędzie dostępne w jęz. ang.). Dlatego zmobilizowaliśmy nasz zespół webmasterów do opracowania odpowiedzi na najczęstsze pytania związane z indeksowaniem zawartości witryn komórkowych.

  • Zapoznaj się ze wskazówkami Google (jęz. ang.) na temat tworzenia witryn zoptymalizowanych pod kątem smartfonów. 
  • Przeczytaj ten post na blogu (jęz. ang.), aby dowiedzieć się, jak możesz pomóc Google w indeksowaniu Twojej witryny komórkowej.
  • Obejrzyj ten film (dostępne polskie napisy), obalający mit o powielaniu treści przez witryny komórkowe. Jeśli umknęła Ci któraś z naszych poprzednich publikacji, zapoznaj się z podsumowaniem cyklu „Mobilne poniedziałki” oraz konkretnymi postami poświęconymi zagadnieniom mobilnym, które Cię interesują:
Pamiętaj również, by obejrzeć webinar GoMo dla wydawców (jęz. ang.), w którym poznasz najlepsze metody wprowadzania rozwiązań mobilnych.