Większe, przyjazne dla marki rozmiary reklam w AdSense: 300 x 600

środa, 28 listopada 2012 | 15:41

Labels: ,

Większe ekrany i coraz większa ilość treści w internecie stymulują także rozwój formatów jednostek reklamowych i ich możliwości. W ostatnim roku wydawcy często prosili nas o dodanie do naszej sieci większych rozmiarów reklam. Dzisiaj z przyjemnością informujemy, że już wkrótce udostępnimy na koncie AdSense popularny format jednostki reklamowej 300 x 600.

Jednostka 300 x 600, nazywana też jednostką na pół strony, daje reklamodawcom więcej przestrzeni, którą mogą wykorzystać, by skutecznie przekazać swój komunikat i zaangażować użytkowników. W artykule „Trendy w reklamie displayowej” (jęz. ang.), który niedawno opublikowaliśmy, piszemy, że rozmiar 300 x 600 generuje coraz więcej wyświetleń w porównaniu z innymi rozmiarami reklam i potwierdza trend, zgodnie z którym wydawcy oferują atrakcyjniejsze wizualnie rozmiary reklam preferowane przez reklamodawców nastawionych na promocję marki. Ze względu na to, że jest to nowa jednostka w naszej sieci, przez jakiś czas w tych miejscach docelowych będziemy wyświetlać dużo reklam tekstowych. Jednocześnie nadal będziemy tworzyć różnorodną bazę reklam tekstowych i displayowych, które również mogą być wyświetlane na całej przestrzeni tych boksów reklamowych.

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych rozmiarów reklam, warto dokładnie przemyśleć rozmieszczenie jednostek reklamowych, by zarówno użytkownicy, jak i reklamodawcy byli zadowoleni z korzystania z Waszych witryn. Więcej informacji o skuteczności potencjalnych miejsc docelowych znajdziecie na naszej mapie atrakcyjności w Centrum Pomocy AdSense.

1 Komentarze:

Damian Dynarowicz pisze...

TO JEST SKANDAL!!!!!

Skandal dla prasy i medów na całym świecie!!! To ja tyram jak mogę aby rozreklamować strony i zarobić na reklamach na rodzinę a wy wyłączacie mi konto adsense bo uzbierała się suma do wypłaty? Co za skandal!!! Google zabiera moje ciężko zarobione pieniądze! SKANDAL i kpina, to sprawa dla prawnika i prasy i mediów!
Trzeba wysłać miliard SMAPU o tym incydencie i sprzestrzec innych!
KILKA MIESIĘCY zbierałą się suma do 70 euro z kilkunastu stron z których niektóre mają po tysiąc unikalnych odwiedzin dziennie, suma się uzbierała powyżej 70 euro aby mogła zostać wypłacona teraz i przed samą wypłatą google zablokowało konto a kasę zajebało bo oczywiście ma za mało kasy! Google mnie okrada! Okradło mnie GOOGLE! LUDZIE GOOGLE OKRADA!