Reklamy wideo w DFP dla małych firm są dostępne dla wszystkich wydawców

wtorek, 5 lutego 2013 | 08:34

Labels: ,

Crosspost z bloga wydawców DoubleClick 

Wydawcy na całym świecie odkrywają, że dzięki treściom wideo mogą zwiększać przychody i liczbę odbiorców. W miarę jak oglądalność filmów na ich stronach rośnie, sprzedaż własnych reklam staje się coraz ważniejszym źródłem przychodów. W zeszłym roku udostępniliśmy wydawcom kolejne opcje związane z wyświetlaniem reklam na urządzeniach mobilnych. Testowaliśmy również nowe funkcje wyświetlania reklam wideo, by lepiej wspierać wydawców w sprzedaży reklam na różnych ekranach i w różnych formatach. Teraz z przyjemnością informujemy, że reklamy wideo mogą wyświetlać wszyscy wydawcy, którzy korzystają z DFP dla małych firm.

Jakie mają możliwości? 

 • Wszechstronne zarządzanie reklamami wideo 
  • Wyświetlanie reklam przed filmem, po filmie i w trakcie filmu, a także nakładek i zestawów reklam towarzyszących 
  • Przesyłanie i przekodowywanie reklam wideo do różnych formatów 
 • Proste wyświetlanie reklam we współpracy z zaufanymi partnerami 
  • Aby korzystać z funkcji zarządzania reklamami wideo, wydawcy muszą zintegrować się z platformami technologicznymi wideo, aby zapewnić optymalne odtwarzanie reklam wideo i łatwą implementację 
  • Wspólne zarządzanie reklamami wideo, reklamami na komputery i na urządzenia mobilne w DFP dla małych firm 
 • Optymalne wykorzystanie każdego strumienia 
Wyświetlanie reklam wideo jest bezpłatne do 400k wyświetleń miesięcznie. Do dnia 30 kwietnia, oferujemy bezpłatną i nieograniczoną wersję, dzięki której możesz wyświetlać tyle reklam wideo ile chcesz. Po 30 kwietnia nasza oferta wygasa, wszystkie wyświetlenia ponad 400k miesięcznie będą  obciążone nominalną opłatą na podstawie CPM.

Aby zacząć korzystać z DFP dla małych firm, zarejestruj się tutaj. W przypadku wszystkich istniejących wydawców DFP dla małych firm nową funkcjonalność reklam wideo włączamy automatycznie. Jeśli chcesz zacząć sprzedawać reklamy wideo, zaloguj się już teraz.

0 Komentarze: