Sprawdź swoje dane kontaktowe i miej pewność, że docierają do Ciebie wszystkie ważne informacje o AdSense

środa, 27 lutego 2013 | 13:43

Labels:

Od czasu do czasu wysyłamy do wydawców e-maile z informacjami o AdSense, np. o zmianach na koncie lub w usłudze. Zależy nam na tym, by te wiadomości (i takie, które możesz subskrybować, np. wskazówki optymalizacyjne) szybko do Ciebie docierały. Dzięki temu będziesz mieć czas na ich przeczytanie i reakcję. Czasami jednak jest to niemożliwe, ponieważ mamy nieprawidłowe dane kontaktowe wydawcy.

Każdemu z nas zdarzają się takie sytuacje – otrzymujemy zbyt dużo informacji, więc podczas rejestracji na stronie podajemy adres skrzynki pocztowej, którą rzadziej sprawdzamy. Zdarza nam się też zmienić adres e-mail i zapomnieć o zaktualizowaniu informacji kontaktowych w różnych usługach. Właśnie dlatego prosimy Cię o sprawdzenie swoich danych adresowych na koncie AdSense, abyśmy mieli pewność, że są one poprawne. To dla nas ważne, bo korzystamy z nich do kontaktu z Tobą. Jak zawsze, przekazane informacje będą przechowywane i wykorzystywane zgodnie z Polityką prywatności Google.

Aby zaktualizować dane kontaktowe, zaloguj się na konto i przejdź na stronę Ustawienia konta na karcie Strona główna. W sekcji Ustawienia osobiste kliknij „Edytuj”, wpisz imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu i kliknij „Zapisz”. Jeśli dostęp do konta ma wiele osób, każda z nich powinna sprawdzić swoje dane kontaktowe.

Sprawdź dane kontaktowe

Cieszymy się, że z nami współpracujesz – będziemy wdzięczni za Twoją pomoc.

0 Komentarze: