Uproszczone opcje kontaktu i konsultacje dla wybranych kont

wtorek, 5 marca 2013 | 12:47

Labels:

AdSense zapewnia dostęp do różnych zasobów, które pomagają Ci samodzielnie rozwiązywać problemy i znajdować odpowiedzi na pytania. Duża część tych materiałów jest dostępna w Centrum Pomocy – są to m.in. sekcja rozwiązywania problemów, szkolenia Akademii AdSense oraz odpowiedzi na najczęstsze (i nie tylko najczęstsze) pytania.

Dzisiaj z przyjemnością ogłaszamy, że wprowadziliśmy w Centrum pomocy uproszczoną i spersonalizowaną stronę kontaktową. Znajdziesz na niej wiele często używanych narzędzi do rozwiązywania problemów, dzięki czemu szybko uzyskasz pomoc. Niektóre z nich prowadzą do formularzy kontaktowych na dany temat, które generują e-maile do naszego zespołu. Stworzyliśmy zautomatyzowane narzędzia, ściśle monitorowane przez naszych specjalistów ds. pomocy, które pomagają w rozwiązywaniu problemów wydawców i przetwarzaniu przychodzących e-maili. Dzięki temu zwykle możemy odpowiedzieć na Twoje pytania już w ciągu kilku godzin.

Nowa strona kontaktowa, narzędzia do rozwiązywania problemów i tematyczne formularze kontaktowe są dostępne dla wszystkich wydawców, którzy mają zatwierdzone konto AdSense.

Dla wydawców, którzy zwykle generują zarobki przekraczające 25 USD tygodniowo, oferujemy teraz e-mailowe konsultacje z członkami naszego zespołu – w 33 językach. Z przyjemnością pomożemy Ci zarządzać Twoim kontem AdSense lub omówimy z Tobą różne strategie rozwoju Twojej działalności. Jeśli Twoje konto kwalifikuje się do uzyskania takich konsultacji, na stronie kontaktowej pojawi się odpowiedni alert. Staramy się odpowiadać na wszystkie pytania w ciągu dwóch dni roboczych, choć w okresach świątecznych możemy potrzebować więcej czasu na odpowiedź.

Zdajemy sobie sprawę, że wydawcom zależy na tym, by uzyskanie odpowiedzi na pytania było jak najprostsze, a możliwości kontaktu – jak najbardziej intuicyjne, dlatego pracujemy nad szeregiem dalszych pomysłów, by pomagać Ci w rozwiązaniu problemów, które mogą sie pojawić. Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o nowych funkcjach i możliwościach – subskrybuj ten blog i włącz opcję otrzymywania powiadomień e-mailem.

0 Komentarze: