Podgląd stron docelowych w Centrum oceny reklam

czwartek, 11 kwietnia 2013 | 17:03

Labels:

Jeśli chcesz zarządzać reklamami, które mogą się wyświetlać na Twoich stronach, zapoznaj się z opcjami kontroli dostępnymi w Centrum oceny reklam. Aby pomóc Ci zaoszczędzić czas, ostatnio dodaliśmy możliwość bardziej efektywnego wyszukiwania i oceny reklam. A dzisiaj przedstawiamy nową funkcję, która nie tylko pozwala wyświetlić konkretną reklamę, ale także sprawdzić stronę docelową, do której ta reklama prowadzi – wszystko bezpośrednio na koncie.

Jeśli chcesz lepiej poznać wrażenia użytkowników związane z reklamami wyświetlanymi w Twojej witrynie, włącz widok strony docelowej, by szybko i łatwo zobaczyć to, co widzą użytkownicy po kliknięciu reklamy. Pomoże Ci to bardziej świadomie decydować, czy reklama jest odpowiednia dla Twoich odbiorców.

Aby wypróbować nową funkcję, zaloguj się na konto AdSense i wejdź na kartę „Zaakceptuj lub zablokuj reklamy”. Podczas przeglądania reklam w Centrum oceny reklam najedź kursorem na wybraną reklamę – w prawym dolnym rogu pojawi się małe szkło powiększające. Kliknij je, by wyświetlić reklamę i jej stronę docelową.

Funkcja ta jest obecnie dostępna tylko na kontach, które w ustawieniach języka mają wybrany angielski. Wkrótce planujemy ją udostępnić w kolejnych wersjach językowych.

0 Komentarze: