Podziel się swoją opinią o AdSense i innych usługach dla wydawców Google

wtorek, 16 kwietnia 2013 | 11:07

Labels:

W ostatnich latach oferta Google dla wydawców internetowych znacznie się poszerzyła: oprócz AdSense oferujemy takie usługi, jak AdMob, DoubleClick for Publishers i DoubleClick Ad Exchange.

Nieustannie staramy się ulepszać nasze dotychczasowe usługi, a także opracowywać nowe, dlatego chcielibyśmy poznać Twoje spostrzeżenia i sugestie. Co pół roku przygotowujemy ankietę badającą zadowolenie wydawców. Jest to świetny sposób, by podzielić się swoją opinią o AdSense i innych usługach dla wydawców. Od 28 kwietnia będziemy rozsyłać ankietę do części wydawców, którzy zgodzili się na otrzymywanie takich wiadomości. Jeśli chcesz wziąć w niej udział, sprawdź i zaktualizuj swoje ustawienia poczty e-mail i dane kontaktowe.

Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne, niezależnie od tego, czy poznamy je dzięki ankiecie, na forum czy podczas spotkania na żywo. Regularnie przeglądamy wszystkie sugestie, by ulepszać nasze usługi. Na przykład ostatnio udostępniliśmy nowy rozmiar reklam dostosowany do reklamowania marki w AdSense i zapowiedzieliśmy ściślejszą współpracę z wydawcami w walce z nieprawidłową aktywnością. Dzięki opiniom, które do nas dotarły, możesz teraz wyświetlać reklamy wideo w DFP dla małych firm i AdMob Academy, gdzie znajdziesz wyczerpujące informacje o wszystkim, co dotyczy AdMob. Opracowanie nowych rozwiązań czy wprowadzenie ulepszeń zazwyczaj wymaga czasu, ale zapewniamy, że czytamy każdy komentarz i bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie.

Aby podzielić się z nami swoimi przemyśleniami i pomysłami, weź udział w ankiecie, która będzie dostępna od 28 kwietnia. Liczymy na Ciebie i z góry dziękujemy za poświęcony czas.

1 Komentarze:

Mateusz Archacki pisze...

Proszę o kontakt! mateuszarchackicom@gmail.com