Historie wydawców z serii „10 na 10”: Canal Sur rozwija się dzięki narzędziom online

piątek, 17 maja 2013 | 10:28

Labels: , ,

Witamy ponownie w naszej serii „10 na 10”, gdzie, czekając na dziesiątą rocznicę AdSense w czerwcu, co tydzień opowiadamy historie sukcesu naszych wydawców.

Radio y Televisión de Andalucía (RTVA) z siedzibą w Sewilli za pomocą swojej witryny, Canal Sur, publikuje wiadomości online i nadaje w internecie programy radiowe oraz telewizyjne. Witryna, która zapewnia zatrudnienie 18 osobom i generuje około 6,5 mln odwiedzin miesięcznie, dołączyła do programu AdSense cztery lata temu. Według Antonia Manfredi, dyrektora ds. mediów interaktywnych w RTVA, „kryzys gospodarczy dotknął nas, tak jak i inne media hiszpańskie, dlatego zdecydowaliśmy się poszukać nowych sposobów na rozwój działalności. Okazało się, że wybór AdSense to najprostsze i najbardziej opłacalne rozwiązanie”.Od momentu dołączenia do AdSense, łączne globalne przychody firmy z reklamy wzrosły o 40%. Program AdSense odegrał ważną rolę w budowaniu rentowności witryny. W przyszłości firma planuje ściślej współpracować z YouTube i oferować lepsze usługi telewizyjne na żądanie.

Przeczytaj  całą historię, by dowiedzieć się więcej o doświadczeniach Canal Sur z AdSense. Odwiedź nas ponownie, by poznać kolejną inspirującą historię wydawcy.

0 Komentarze: