Przedstawiamy nową wersję paska narzędzi Google Publisher Toolbar

poniedziałek, 27 maja 2013 | 12:05

Labels: ,

Pasek narzędzi Google Publisher Toolbar wprowadziliśmy na początku zeszłego roku i od tego czasu zainstalowało go już ponad 234 tys. wydawców. Pasek ten to rozszerzenie do przeglądarki Chrome, które zapewnia aktualne informacje o koncie AdSense, np. o zarobkach i skuteczności konta. Daje też dostęp do nakładek reklamowych, które umożliwiają kontrolę nad raportami i blokowaniem reklam bezpośrednio w witrynie wydawcy.

Poświęciliśmy dużo czasu na doskonalenie tego narzędzia, by zapewnić wydawcom bardziej zaawansowane funkcje i większą kontrolę nad reklamami wyświetlanymi w ich witrynach. Dzisiaj z przyjemnością udostępniamy nową wersję paska narzędzi Google Publisher Toolbar, w której uwzględniliśmy Wasze opinie. Oprócz popularnych wśród wydawców funkcji wprowadziliśmy nowy mechanizm do dodawania opinii i rozszerzone możliwości blokowania reklam.

Nowy interfejs zapewnia błyskawiczny dostęp do aktualnych, szczegółowych informacji o koncie i obejmuje następujące funkcje:

  • Wyskakujące okienko z najważniejszymi danymi o koncie: szybki dostęp do szacunkowych zarobków konta z bieżącego i poprzedniego dnia oraz bieżącego i poprzedniego miesiąca, a także informacje o pięciu kanałach lub witrynach, które wygenerowały największe przychody w różnych zakresach dat. 
  • Szczegóły reklamy: dokładne informacje o danym wyświetleniu, w tym o kupującym, reklamodawcy i reklamie związanej z bieżącym widokiem, a także nowa możliwość blokowania reklam według kupującego. 
  • Pole komentarza: teraz możesz przekazać swoją opinię bezpośrednio do Google za pomocą nowego pola komentarza umieszczonego w interfejsie. 
Oczywiście klikanie nakładek reklamowych generowanych przez pasek narzędzi jest dozwolone i nie powoduje naliczania nieprawidłowych kliknięć. Jeśli nie korzystasz jeszcze z paska narzędzi Google Publisher Toolbar, możesz go pobrać ze sklepu Chrome Web Store. Jeśli już go używasz, nie musisz nic robić, ponieważ narzędzie automatycznie przejdzie na nową wersję.

Opublikowane przez: Fiona Herring, AdSense Product Manager

0 Komentarze: