Wymiary raportowania na koncie dają teraz większe możliwości

środa, 22 maja 2013 | 11:18

Labels: ,

Raporty skuteczności na koncie AdSense to klucz do zrozumienia, jakie są najlepsze źródła Twoich zarobków i identyfikacji obszarów do optymalizacji. Regularnie przeglądamy Wasze opinie, by stale ulepszać funkcjonalność raportowania dla wydawców. Z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie dwóch nowych, długo oczekiwanych funkcji, które pozwalają bardziej szczegółowo segmentować ruch w raportach.

Połączenie różnych wymiarów raportowania 
Raport „Kraje” pokazuje skuteczność według krajów użytkowników, którzy weszli w interakcję z reklamami na Twoich stronach. Oprócz wyświetlania podziału na kraje w raportach według typu reklamy, rodzaju stawki i typu kierowania raport „Kraje” będzie można teraz zobaczyć podczas przeglądania raportów według kanałów URL, kanałów niestandardowych i jednostek reklamowych. Pozwoli to na dokładniejszą segmentację ruchu i lepszy wgląd w skuteczność konta w różnych lokalizacjach.

Podział na kraje w raportach według kanałów URL, kanałów niestandardowych i jednostek reklamowych będzie dostępny tylko dla zakresów dat zaczynających się od 9 marca lub dat późniejszych.

Przedstawiamy nowy wymiar raportowania 
Aby pomóc wydawcom w uzyskaniu bardziej szczegółowych informacji o skuteczności konta na poziomie witryny, wprowadzamy nowy typ raportu dla zarezerwowanych witryn. „Zarezerwowane witryny” to wszystkie witryny określone jako zarezerwowane w funkcji zarządzania witryną, a nowy wymiar raportów będzie wyświetlany w ramach raportu „Witryny”. Jednak w przeciwieństwie do raportu „Witryny”, raport „Zarezerwowane witryny” będzie można połączyć z raportem „Kraje”. Pozwoli to na dokładniejszą segmentację ruchu i poznanie skuteczności witryn w różnych krajach.

Dane historyczne w raporcie „Zarezerwowane witryny” będą dostępne od dnia dodania lub zarezerwowania witryny. Podział na kraje w raportach „Zarezerwowane witryny” będzie dostępny dla zakresów dat zaczynających się od 22 marca 2011 r. lub dat późniejszych. Jeśli witryna zostanie usunięta z listy zarezerwowanych witryn, przestanie się wyświetlać w raporcie.

Mamy nadzieję, że ulepszenia naszych funkcji raportowania pomogą Ci dokładniej segmentować ruch, a także dowiedzieć się, skąd przychodzą użytkownicy i czy istnieją różnice w skuteczności konta w różnych krajach. Możesz też wykorzystać te informacje, by wykryć ewentualne nieprawidłowe działania – nietypowe zachowanie użytkowników może sygnalizować, że w witrynie ma miejsce nieprawidłowa aktywność.

1 Komentarze:

SEO Company Bangalore pisze...

Thanks for sharing this great Post dude
Web Design Company Bangalore