Nowe metody kontroli i większa przejrzystość w Centrum oceny reklam

poniedziałek, 3 czerwca 2013 | 19:25

Labels: ,

Wydawcy często sugerują nam, że chcieliby mieć większą kontrolę nad reklamami, które wyświetlają się w ich witrynach, i mieć o nich więcej informacji. Aby przeglądać poszczególne reklamy i decydować, czy mają się wyświetlać na Twoich stronach, najlepiej korzystać z Centrum oceny reklam.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć przejrzystość i poziom kontroli, wprowadziliśmy do tego narzędzia kilka usprawnień. Dzięki temu jest ono teraz jeszcze bardziej użyteczne i daje lepszy wgląd w reklamy wyświetlane w witrynie.

Dodaliśmy pasek postępu pokazujący zasięg ocenionych przez Ciebie reklam na podstawie ich liczby wyświetleń. Na pasku wyświetla się procent ocenionych reklam w stosunku do łącznej liczby wyświetleń w witrynie. Na przykład jeśli pasek pokazuje 79%, to znaczy, że ocenione reklamy stanowią 79% łącznej liczby reklam wyświetlonych w witrynie.

Oprócz tego teraz, aby uzyskać informacje o konkretnej reklamie, wystarczy najechać na nią kursorem myszy i kliknąć lupę w prawym dolnym rogu. Możesz też wyświetlić podgląd strony docelowej reklamy, by sprawdzić wrażenia użytkowników. Dodaliśmy również takie informacje jak czas, który pozostał, zanim reklama z kolejki „Reklamy nadchodzące” zostanie automatycznie zatwierdzona, szczegóły dotyczące reklamodawcy i sieci reklamowej oraz czas trwania reklam wideo.

Dzięki zastosowaniu technologii wyszukiwarki grafiki Google w Centrum oceny reklam możesz także oceniać i blokować reklamy, które mają podobny wygląd. Wystarczy przesłać zrzut ekranu lub logo albo wyszukać tekst w obrazach. Wypróbuj nowe funkcje Centrum oceny reklam.

0 Komentarze: