Bądź zawsze na bieżąco z zasadami AdSense dzięki nowym powiadomieniom na koncie

piątek, 9 sierpnia 2013 | 14:21

Labels:

Zasady programu AdSense mają zapewniać zdrowy ekosystem dla użytkowników, reklamodawców i innych wydawców. Przestrzeganie zasad to obowiązek każdego wydawcy. Wiele osób prosiło nas o większą dostępność informacji o naruszeniach zasad, dlatego z przyjemnością informujemy, że wprowadzamy funkcję dodatkowych powiadomień o zasadach bezpośrednio na koncie AdSense. Powiadomienia pomogą szybko zrozumieć i rozwiązać ewentualne problemy zawiązane z naruszeniem zasad.


Jeśli nasz system wykryje takie naruszenie, otrzymasz informację e-mailem i powiadomienie na koncie, które będą zawierać link do szczegółowych informacji. W sekcji „Naruszenie zasad” na stronie głównej szybko znajdziesz ważne informacje, w tym szczegóły każdego naruszenia, identyfikator problemu i przykład naruszenia pochodzący z Twojej witryny. Na tej stronie znajdą się też instrukcje, które należy wykonać, by rozwiązać problem.


W najbliższych tygodniach będziemy stopniowo udostępniać tę nową funkcję na kontach wszystkich wydawców. Mamy nadzieję, że pomoże Ci ona szybko identyfikować i rozwiązywać ewentualne problemy, dzięki czemu zyskasz więcej czasu na rozwój swojej firmy razem z AdSense. Pamiętaj, że wszystkie Twoje witryny muszą być zgodne z naszymi zasadami, dlatego oprócz sprawdzania powiadomień na koncie regularnie monitoruj swoje witryny pod tym kątem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nowej funkcji, skorzystaj z Centrum Pomocy.

0 Komentarze: