AdSense w witrynach HTTPS

środa, 9 października 2013 | 11:42

Labels:

Z przyjemnością ogłaszamy, że wydawcy AdSense mogą już zarabiać na swoich stronach HTTPS. Wiele witryn, w tym witryny e-commerce i witryny sieci społecznościowych, stosuje protokół HTTPS, by zabezpieczyć poufne dane swoich użytkowników. Jeśli masz witrynę HTTPS, zaskoczy Cię łatwość, z jaką można zarabiać w AdSense.

Aby korzystać z AdSense w witrynach HTTPS, wystarczy utworzyć jednostkę reklamową w AdSense i wkleić kod reklamy do kodu źródłowego HTML strony, na której ma być wyświetlana reklama.

Wszystkie treści na stronach witryn HTTPS, także reklamy, muszą być zgodne z protokołem SSL. Dlatego nasz system wyklucza reklamy niezgodne z tym protokołem z udziału w aukcjach na tych stronach. Oznacza to, że jeśli przekonwertujesz swoją witrynę HTTP na HTTPS, reklamy na stronach HTTPS mogą zarabiać mniej niż te na stronach HTTP.

Więcej informacji o tej funkcji znajdziesz w naszym Centrum Pomocy. Jeśli masz witrynę HTTPS, chętnie poznamy Twoją opinię.

2 Komentarze:

grzegorz kabzior pisze...

Zdrowych, Wesołych i Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia przesyłam całej administracji Google Adsense. Pozdrawiam serdecznie!

hima yabany pisze...

Ta aktualizacja bezpieczeństwa staną się bardziej
يوتيوب