Podziel się swoją opinią o AdSense i innych rozwiązaniach Google dla wydawców

czwartek, 10 października 2013 | 09:55

Labels:

Zdajemy sobie sprawę, że rynek usług dla wydawców szybko się zmienia. Z tego powodu nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszej oferty, by pomóc Ci rozwijać swoją firmę w internecie. Wszystkie Twoje uwagi są bardzo przydatne przy opracowywaniu rozwiązań dla wydawców, dlatego liczymy, że weźmiesz udział w naszej cyklicznej ankiecie.

Będzie ona dostępna około 25 października. Mamy nadzieję, że pozwoli nam ona zebrać wiele cennych informacji. W ankiecie będzie można skomentować całą gamę produktów dla wydawców, zaproponować nowe funkcje czy wyrazić opinię na temat materiałów pomocy i innych funkcjonalności. Po ostatniej ankiecie wiele się zmieniło. Dzięki komentarzom wydawców wprowadziliśmy nowe funkcje, takie jak powiadomienia na koncie dotyczące zasad, responsywne jednostki reklamowe, aplikację mobilną dla AdSense czy usprawnienia na pasku narzędzi Publisher Toolbar.

Wkrótce roześlemy ankietę do części wydawców. Aby wziąć w niej udział, jak najszybciej sprawdź, czy:

Z góry dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety i czekamy na Twoje spostrzeżenia i sugestie.

1 Komentarze:

STREFA TURBO pisze...

Znalazłem błąd przy wypełnianiu ankiety AdSense

3) Wydawcy AdSense nie mogą wyświetlać reklam Google na stronach zawierających treści chronione prawem autorskim, jeśli nie mają uprawnień do wyświetlania tych treści.b) Fałsz
Zgadza się!
Wydawcy AdSense nie mogą wyświetlać reklam Google na stronach internetowych zawierających treści chronione prawem autorskim, jeśli nie mają uprawnień do wyświetlania tych treści. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z zasadami DMCA.
Jeszcze 5 pytań!