Pasek narzędzi Google Publisher Toolbar zintegrowany z DFP dla małych firm

piątek, 24 stycznia 2014 | 11:44

Labels:

Wielu z naszych wydawców używa już paska Google Publisher Toolbar, by przeglądać informacje o skuteczności AdSense i kontrolować reklamy. Jeśli jesteś jednym z nich i dodatkowo korzystasz z DoubleClick for Publishers (DFP) dla małych firm, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – możesz zintegrować swoje konto DFP bezpośrednio z paskiem Google Publisher Toolbar.

Ten pasek to rozszerzenie do przeglądarki Chrome. Dzięki niemu dowiesz się, które reklamy pokazują się w Twojej witrynie i dlaczego, a także uzyskasz dostęp do nakładek na reklamach pokazujących wyświetlane elementy zamówienia i reklamy. Więcej informacji znajdziesz, klikając nakładkę. Gdy zalogujesz się na pasku narzędzi, zobaczysz szczegółowe informacje o każdej reklamie, niezależnie od tego, czy była ona wyświetlana przez AdSense czy DFP.


Aby uzyskać więcej informacji i pomoc, przeczytaj nasz artykuł o Google Publisher Toolbar w Centrum Pomocy.

Pobierz pasek narzędzi i zacznij z niego korzystać w DFP dla małych firm już dziś. Stale pracujemy nad poprawą jakości pomocy dla DFP zintegrowanego z paskiem narzędzi, dlatego z chęcią poznamy Twoją opinię.

0 Komentarze: