Dodatek Google Publisher w wersji beta: udostępniamy usługi dla wydawców na platformie WordPress

wtorek, 28 stycznia 2014 | 10:45

Labels:

Wielu wydawców używających platformy WordPress zgłaszało nam, że chcieliby, aby korzystanie z usług Google na tej platformie było łatwiejsze. Dlatego z przyjemnością przedstawiamy oficjalny dodatek Google Publisher w wersji beta, który udostępnia nowe funkcje w witrynach na platformie WordPress. Jeśli masz własną domenę i zarządzasz nią za pomocą WordPressa, dzięki nowemu dodatkowi uzyskasz w ramach tej platformy dostęp do kilku usług Google.

Pamiętaj, że jest to wersja beta. Nadal dopracowujemy ten dodatek, by bez problemów działał we wszystkich witrynach zarządzanych za pomocą WordPressa. Wypróbuj go i daj nam znać, jak sprawdza się w Twojej witrynie.

Ta pierwsza wersja dodatku Google Publisher udostępnia obecnie dwie usługi Google:

  • Google AdSense: wydawcy mogą zarabiać, wyświetlając reklamy w swoich witrynach. Dodatek łączy witrynę zarządzaną w WordPressie z kontem AdSense i ułatwia umieszczanie w niej reklam – nie trzeba przy tym samodzielnie modyfikować kodu HTML. 
  • Narzędzia Google dla webmasterów: udostępniają wydawcom szczegółowe raporty widoczności ich stron w Google. Dodatek pozwala sprawdzić witrynę w Narzędziach dla webmasterów jednym kliknięciem.

Pobierz dodatek z katalogu wtyczek na WordPress.org i wypróbuj go w swojej witrynie. Więcej informacji o dodatku i o tym, jak z niego korzystać, znajdziesz w Centrum Pomocy. Z zainteresowaniem czekamy na Twoje opinie.

1 Komentarze:

Konrad Bajsarowicz pisze...

Niestety po zainstalowaniu wtyczki i kliknięciu "get started" trafiam na: "400. That’s an error.

The requested URL was not found on this server. That’s all we know."