Motywy reklam w Twojej wyszukiwarce Google

piątek, 3 grudnia 2010 | 11:59

Labels:

W zeszłym roku wprowadziliśmy możliwości korzystania z motywów w ramach Twojej wyszukiwarki Google. Udało nam się dzięki temu znacznie poprawić możliwości dostosowywania wyglądu oraz funkcjonalności wyników wyszukiwania w Waszych witrynach . Nasza bogata paleta gotowych stylów jest zatem do Waszej dyspozycji. Możecie dobrać styl do swoich witryn i dostosować go do swoich potrzeb lub od razu korzystać z wyszukiwania.

Nie spoczywamy jednak na laurach. Od niedawna nawet reklamy wyświetlane w wynikach wyszukiwania są dopasowane do ogólnego stylu każdego motywu używanego w wynikach wyszukiwania!

Pozwala to na zachowanie harmonii między wyglądem wyników wyszukiwania i reklam, co naszym zdaniem daje pozytywny efekt. Przedstawione zrzuty ekranu prezentują wygląd wyników wyszukiwania wraz z reklamami dla trzech różnych motywów: espresso, minimalistycznego i zielonego nieba.Czy Wy również jesteście zdania, że motywy reklam przypadną do gustu Waszym użytkownikom? Jak zawsze, będziemy niezmiernie wdzięczni za wszelkie opinie.

1 Komentarze:

gdaq pisze...

Uwazam, ze to swietny pomysl. Dopasowanie wizualne wyszukiwarek do naszych witryn to baardzo wazny element, ktory z pewnoscia przyczyni sie do jej skutecznosci w zarobkach z adsense.