Poznaj międzynarodowy zespół AdSense

poniedziałek, 6 grudnia 2010 | 10:45

Labels:

Program AdSense to produkt międzynarodowy. Jesteśmy dostępni w ponad 200 krajach i w ponad 36 językach. Jednym z naszych ulubionych aspektów pracy w Zespole AdSense jest możliwość współpracy z wydawcami i pracownikami firmy Google z całego świata. Jesteśmy dumni z możliwości powitania czytelników na całym świecie.

Kiedy w Stanach Zjednoczonych opublikowaliśmy filmy o kulisach naszej pracy, otrzymaliśmy listy od wielu międzynarodowych wydawców, w których wyrazili oni chęć poznania lokalnych zespołów AdSense. Po niezliczonych godzinach spędzonych w studio nagraniowym – oto wyniki naszej pracy.

Poznaj osoby, które pomagają wydawcom osiągać wyższe przychody w Australii, Brazylii, Francji, Japonii, Niemiec, Polsce, Republice Południowej Afryki oraz krajach hiszpańskojęzycznych.

Wszystkie filmy można zobaczyć tutaj lub skorzystać z odtwarzacza poniżej.Jeśli jesteś wydawcą z któregoś z wyżej wymienionych rynków, zapraszamy do przywitania się i zostawienia komentarzy. Lokalny zespół AdSense z przyjemnością zapozna się z Twoimi uwagami.

0 Komentarze: