Płatność w AdSense przelewem bankowym - 4 razy NAJ!

piątek, 11 marca 2011 | 14:11

Labels: ,

W jednym z poprzednich postów przedstawiliśmy trzy kroki do terminowego uzyskania płatności. Dziś pragniemy omówić NAJpewniejszy, NAJwygodniejszy, NAJtańszy i NAJszybszy sposób otrzymywania zarobków w ramach programu Google AdSense - przelew bankowy (EFT). Jeśli jeszcze nie ustawiliście tej formy płatności - ten post jest właśnie dla Was!

Macie dosyć otrzymywania czeków? Znudziło Was czekanie kilka tygodni na ich realizację przez bank, który w dodatku za każdym razem pobiera sowitą prowizję? Mamy rozwiązanie - przelew bankowy EFT!

Wybór przelewu bankowego jest bardzo prosty. W momencie, gdy środki na koncie AdSense przekroczą 10 Euro uzyskacie możliwość wyboru formy płatności. Wystarczy zalogować się do swojego panelu AdSense i w zakładce Strona główna, Ustawienia konta znaleźć Ustawienia płatności, a następnie kliknąć w link: edytuj metodę płatności.

przelew_bankowy_adsense
Prosimy zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii:

  • należy podać dokładny numer konta - w przeciwnym wypadku przelew od Google zostanie odrzucony przez bank,

  • należy podać konto bankowe, którego właścicielem jest osoba (bądź firma), która została ustawiona jako “Odbiorca płatności” w ramach konta AdSense,

  • walutą konta bankowego musi być polski złoty (PLN),

  • konto bankowe musi być prowadzone w banku znajdującym się na terenie Polski.
Na nowo dodane konto bankowe wyślemy niewielki przelew testowy, aby upewnić się, że dane bankowe zostały wprowadzone prawidłowo. Kwota przelewu pojawi się na koncie po 4-10 dniach. Gdy już odnajdziesz kwotę testową na swoim koncie bankowym możesz dokończyć proces weryfikacji . Po poprawnym wprowadzeniu kwoty wpłaty testowej konto bankowe zostanie zatwierdzone.


Następnie wystarczy wybrać zweryfikowane konto bankowe jako domyślną metodę płatności.

Więcej informacji o EFT znajdziesz w naszym Centrum Pomocy AdSense.

0 Komentarze: