Przycisk +1 dostępny już na całym świecie

wtorek, 28 czerwca 2011 | 19:20

plus_one_iconNa początku kwietnia ogłosiliśmy wprowadzenie przycisku +1 do wyszukiwarki. Od tamtego czasu zalogowani użytkownicy Google w USA mogą zobaczyć przycisk +1 przy każdym wyniku wyszukiwania.

Jest to cyfrowy skrót by powiedzieć "to jest naprawdę fajne!". Aby coś polecić, jedyne co musisz zrobić to kliknąć +1 przy wyniku wyszukiwania czy reklamie, które uważasz za przydatne.

Od dzisiaj rozpoczynamy wprowadzanie przycisku +1 dla użytkowników korzystających z innych niż angielska wersji wyszukiwarki Google.

Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma największymi stronami w Europie, Japonii, Indiach, Australii i Nowej Zelandii. Będziecie mogli zobaczyć przyciski +1 na ich stronach w ciągu najbliższych dni.

plus_one_partners
Jak działa +1? Załóżmy, że planujesz wycieczkę w polskie góry. W momencie wyszukiwania będziesz mógł teraz zobaczyć +1-ki od swojego przyjaciela zainteresowanego turystyką górską obok oferty noclegów w okolicy. Jeśli z kolei szukasz np. przepisu na sos do makaronu, pokażemy Ci +1-ki od Twojego znajomego, który prowadzi blog kulinarny i wie, które strony WWW na temat są najlepsze.

Przycisk +1 może także pomóc wydawcom AdSense. Jeśli jesteś wydawcą z siedzibą poza terytorium Stanów Zjednoczonych i chciałbyś umieścic na swojej stronie przyciski +1, teraz właśnie jest najlepszy czas, aby to zrobić. Zapraszamy do skorzystania z narzędzi w ramach Centrum dla Webmasterów pozwalających na umieszczenie przycisku +1 na Waszej stronie. Przycisk +1 udostępniamy w 44 językach.

1 Komentarze:

J Prez pisze...

Ten komentarz został usunięty przez autora.