Edytowanie i ustalanie harmonogramu zapisanych raportów w nowym interfejsie AdSense

piątek, 23 września 2011 | 12:23

Labels: , ,

Użytkownicy wielokrotnie prosili nas o zwiększenie efektywności zarządzania kontem, dlatego z przyjemnością informujemy, że w nowym interfejsie AdSense umożliwiliśmy edycję zapisanych raportów i tworzenie ich harmonogramu. Funkcja ta pozwala ustawiać raporty niestandardowe, które będą automatycznie wysyłane e-mailem codziennie, co tydzień lub co miesiąc.

Podczas wyświetlania raportu na koncie możesz wybrać ustawienia za pomocą przycisku „Zapisz raport”, który znajduje się nad wykresem. Jeśli chcesz edytować raport i zmienić ustawienia harmonogramu, kliknij przycisk „Zarządzaj” obok sekcji „Zachowane raporty” na pasku nawigacji.

edytowane_raportyObecnie opracowujemy narzędzie umożliwiające łatwe importowanie raportów zapisanych w starym interfejsie do nowego. Kiedy je udostępnimy, powiadomimy Cię o tym na blogu, jeśli jednak potrzebujesz tych raportów szybciej, możesz je odtworzyć manualnie.


Mamy nadzieję, że nowe funkcje pomogą dostosować sposób analizy i otrzymywania informacji o skuteczności reklam do indywidualnych potrzeb. Podziel się z nami swoją opinią w komentarzach.

0 Komentarze: