Społeczność użytkowników Google AdSense zaprasza na udoskonalone Forum!

wtorek, 22 listopada 2011 | 11:47

Labels: ,

Forum pomocy AdSense to najlepsze miejsce, by zadawać pytania, szukać odpowiedzi i dzielić się wskazówkami z innymi wydawcami. Wzięliśmy pod uwagę opinie użytkowników o istotnych funkcjach forum i chcemy z radością poinformować, że przenieśliśmy Forum AdSense (z całą jego zawartością, użytkownikami i poziomami użytkownika) do całkowicie nowej usługi: Forum produktów Google.

Cieszymy się szczególnie z tego, że polskie Forum AdSense jako jedno z pierwszych zostało przeniesione na nową platformę. Fora innych języków przeniesiemy w najbliższych miesiącach i powiadomimy o tym oddzielnie.


Nowa platforma Forum produktów Google (oparta na Grupach dyskusyjnych Google) oferuje członkom społeczności AdSense lepsze metody wyszukiwania pytań i odpowiedzi na forum, w Centrum pomocy i na blogu. Jednocześnie najważniejsze funkcje obecnego forum, np. poziomy i oznaczanie najlepszych odpowiedzi, pozostaną dostępne na nowym forum. Dodatkowo Twoje zakładki w przeglądarce do starego forum i linki do znajdujących się na nim treści będą nadal działać: program po prostu automatycznie przekieruje Cię na nową platformę.


Forum produktów Google zawiera też nowe funkcje zaproponowane przez użytkowników. Jedną z nich jest dodawanie głosu „Ja też”, kiedy interesuje Cię odpowiedź na postawione pytanie. Możesz też dawać ulubionym tematom +1. Mamy też nadzieję, że spodoba Ci się nowoczesny wygląd forum.

Zapraszamy do zapoznania się z Przewodnikiem dla początkujących w którym znajdziesz opise podstawowych funkcji nowej platformy.

Przyłącz się do rozmowy i skomentuj ten wpis na udoskonalonym Forum AdSense!

menedżer Forum AdSense Polska

0 Komentarze: