Podsumowanie szkoleń internetowych dotyczących zasad Polityki Programowej

poniedziałek, 5 grudnia 2011 | 10:30

Labels:

Z opinii na temat poprzednich postów dowiedzieliśmy się, że chcecie zdobyć więcej informacji o naszych zasadach. W ciągu kilku ostatnich miesięcy zespół ds. zasad AdSense organizował szkolenia internetowe dla wydawców z Ameryki Północnej, Rosji, Turcji, Polski, Włoch oraz Francji. Co miesiąc publikujemy wskazówki dotyczące zasad. Tym razem chcemy wykorzystać tę okazję i podsumować ostatnie wydarzenia, które zorganizowaliśmy dla wydawców, oraz płynące z nich wnioski.

Zasady są po to, aby chronić interesy wydawców i reklamodawców. Często słyszymy od początkujących wydawców AdSense, że jest mnóstwo informacji, które trzeba przeczytać o programie. Rozumiemy, że zrozumienie naszych zasadach może stanowić wyzwanie, a niemożność porozmawiania z odpowiednim specjalistą bywa frustrująca. Dlatego podczas ostatnich szkoleń nasz zespół ds. zasad odpowiadał na najważniejsze pytania. Przygotował on również omówienie najczęstszych naruszeń zasad, których należy unikać, oraz sprawdzone metody i wskazówki dotyczące tego, jak dbać o konto.

Przedstawiliśmy prezentacje na żywo oraz przykłady, które uczestnicy uznali za przydatne. Wielu wydawców uznało, że te sesje były użyteczne i pomogły lepiej zrozumieć zasady. Wielu z nich nie wiedziało, że w naszym Centrum pomocy są zasoby ułatwiające zrozumienie powiadomień dotyczących zasad. Jeżeli chcesz posłuchać odpowiedzi, których udzieliliśmy podczas szkolenia internetowego, odpowiednie nagrania znajdziesz tutaj (szkolenie w języku angielskim).

Dziękujemy za wszystkie opinie i zadawane pytania. Jeżeli uważasz szkolenia na temat zasad za przydatne lub masz sugestie dotyczące kolejnych tematów, wpisz komentarz poniżej. Jeżeli chcesz uczestniczyć w podobnych wydarzeniach, włącz opcję Oferty specjalne w ustawieniach poczty e-mail na koncie AdSense. Planujemy organizować kolejne szkolenia internetowe. W międzyczasie zarejestruj się na blogu AdSense, aby mieć dostęp do aktualizacji dotyczących zasad.

0 Komentarze: