Zwiększamy limit liczby kanałów

piątek, 2 grudnia 2011 | 12:19

Labels: , ,

Kanały na koncie AdSense to wszechstronne narzędzia raportowania. W wersji niestandardowej pomagają wydawcom śledzić skuteczność reklam, a reklamodawcom pozwalają kierować reklamy, tak by maksymalnie przyciągnąć uwagę użytkowników. Kanały URL natomiast zapewniają bardzo szczegółowy wgląd w skuteczność AdSense dla treści w subdomenach wydawcy.

Dotychczas obowiązywał łączny limit do 200 kanałów niestandardowych oraz kanałów URL i wielu z Was zgłaszało zapotrzebowanie na więcej. Dlatego z przyjemnością informujemy, że podnieśliśmy ten limit do 500 kanałów niestandardowych dla każdego produktu i 500 kanałów URL dla AdSense dla treści. Liczba dostępnych kanałów niestandardowych będzie dobrze widoczna w tabeli kanałów niestandardowych, zostanie też wyróżniona w okienku Utwórz nowy kanał niestandardowy.

Ta zmiana umożliwi Wam przeprowadzanie bardziej rozbudowanych testów i bardziej szczegółowych analiz skuteczności różnych formatów, stylów i typów reklam. Możecie też wykorzystać większy przydział kanałów niestandardowych do utworzenia nowych miejsc docelowych reklam, na które reklamodawcy będą mogli bezpośrednio kierować reklamy. Dzięki temu będziecie mogli uzyskać większe zarobki z kierowania na miejsca docelowe, ponieważ reklamodawcy będą mogli sprawdzić udostępniane przez Was informacje o jednostkach reklamowych w celu dopasowania swoich kampanii do Waszych witryn i odbiorców. Ponieważ zbliżają się święta i reklamodawcy chcą tworzyć dodatkowe kampanie kierowane na miejsca docelowe, teraz jest najlepszy moment, by skonfigurować większą liczby kanałów niestandardowych i miejsc docelowych reklam.

Najlepiej od razu zalogować się na konto AdSense, przejść na kartę Moje reklamy i przeprowadzić optymalizację konta.

0 Komentarze: