AdSense w Twoim mieście rusza w świat

środa, 29 lutego 2012 | 15:33

Labels:

Po sukcesie, jaki w Ameryce Północnej odniosły spotkania z cyklu AdSense w Twoim mieście, oraz ze względu na docierające do nas pozytywne opinie na ich temat, rozszerzamy zasięg tego programu na kolejnych wydawców i ruszamy w świat.

Niedawno podaliśmy listę amerykańskich miast, w których odbędą się spotkania AdSense w Twoim mieście. Wkrótce zorganizujemy podobne imprezy w Amsterdamie, Bogocie, Melbourne i Wiedniu. Jeszcze więcej miejsc odwiedzimy w 2012 r. – nasze plany obejmują m.in. Auckland, Rhine-Ruhr, Buenos Aires, Londyn, Meksyk, Paryż i Sydney. Członkowie zespołu AdSense omówią najnowsze zmiany w naszych usługach (m.in. w DFP dla małych firm, Google Mobile, YouTube i Narzędziach dla webmasterów) oraz doradzą każdemu z osobna, jak je optymalnie wykorzystać. W trakcie takich spotkań będziecie też mieć okazję do rozmowy i wymiany doświadczeń z innymi wydawcami.

Wkrótce napiszemy więcej na ten temat. Warto w AdSense wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas e-maili z ofertami specjalnymi, ponieważ to w nich podamy terminy kolejnych organizowanych spotkań. Mamy nadzieję, że zobaczymy się wkrótce na spotkaniu AdSense w Twoim mieście.

1 Komentarze:

Piotr Nowak pisze...

http://polkowickiebezrobocie.blogspot.com/2012/02/dzisiaj-walentynki-jedni-zarobia-kase.html