Zalecenia dla pojedynczych jednostek reklamowych

czwartek, 23 lutego 2012 | 15:21

Labels: ,

Niedawno w jednym z postów pisaliśmy o spersonalizowanych wskazówkach optymalizacyjnych, które przekazujemy Wam przez e-mail lub bezpośrednio na konto AdSense. Dziś prezentujemy kolejną formę takich wskazówek, którą będziemy wdrażać przez kilka najbliższych tygodni. Dzięki niej dowiesz się, jak wprowadzać zmiany w ustawieniach typu i formatu jednostek reklamowych AdSense dla treści bezpośrednio na koncie i tym samym zwiększać swoje zarobki.

W nowych rodzajach powiadomień symulujemy aukcję reklam dla konkretnej jednostki reklamowej z innymi ustawieniami typu i formatu niż te wybrane przez wydawcę. Jeśli okaże się, że któreś z nowych ustawień powoduje stałe zwiększanie przychodów z jednostki reklamowej, wyświetlimy zalecenie na koncie. Symulacje nie będą miały wpływu na bieżący ruch ani zarobki, a zalecenia pojawią się tylko wtedy, gdy symulowana aukcja wykaże wzrost przychodów.

Zalecenia są widoczne na karcie „Strona główna” na koncie AdSense, więc ich wdrożenie jest bardzo proste.W przypadku zaleceń dotyczących typu reklamy wystarczy kliknąć przycisk „Zrób to teraz”, a typ jednostki reklamowej zostanie automatycznie zaktualizowany.

Jeśli chcesz wcielić w życie zalecenia dotyczące formatu reklamy, kliknij przycisk „Utwórz tę jednostkę”. Na karcie „Moje reklamy” pojawi się nowa jednostka reklamowa w zalecanym formacie. Teraz wystarczy tylko zastąpić obecny kod jednostki reklamowej w witrynie nowo utworzonym kodem.

Mamy nadzieję, że różne typy sugestii, jak poprawić skuteczność konta, ułatwią Wam zarządzanie reklamami i zwiększą osiągane przychody. Więcej informacji o spersonalizowanych rekomendacjach można znaleźć w Centrum Pomocy.

0 Komentarze: