Historie wydawców z serii „10 na 10”: Nauka z witryną Teaching Ideas

wtorek, 11 czerwca 2013 | 16:32

Labels: , , ,

Co tydzień, aż do dziesiątych urodzin AdSense, które wypadają 18 czerwca, przedstawiamy kolejne historie sukcesu naszych wydawców. Czytaj dalej, by poznać jednego z wydawców, o których opowiemy w tym tygodniu. Przypominamy, że Ty również możesz przesłać do naszego zespołu swoją historię sukcesu.

W kolejnej historii sukcesu z serii „10 na 10” poznamy Marka Warnera, twórcę witryny Teaching Ideas. Witryna oferuje tysiące darmowych materiałów edukacyjnych dla nauczycieli, takich jak pomysły na zajęcia dla uczniów czy plakaty, które można wydrukować i powiesić w klasie. Mark uruchomił ją w 1998 r. jako hobby w czasie, gdy przygotowywał się do zawodu nauczyciela. Obecnie witrynę Teaching Ideas odwiedza średnio 25 tys. unikalnych użytkowników dziennie.Dzisiaj AdSense stanowi 90% dochodów Marka z witryny. Korzysta on też z DoubleClick for Publishers (DFP) do zarządzania dodatkowymi źródłami reklamy. „Program AdSense zmienił moje życie” – mówi Mark. „Dzięki niemu mogę mniej pracować. Mogę też pracować w domu i spędzać więcej czasu z rodziną. Mój długoterminowy cel to dalsze rozwijanie witryny i jej zasobów, by mogło z niej korzystać jeszcze więcej nauczycieli”.

Jeśli chcesz poznać szczegóły historii Marka, przeczytaj całe studium przypadku. Wiemy, że w społeczności wydawców jest znacznie więcej takich historii sukcesu, dlatego zachęcamy Cię do podzielenia się z nami Twoimi doświadczeniami.

0 Komentarze: